Włoski dla dzieci. Zdanie po zdaniu

  • Rok wydania: 2026
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
49,90 PLN
Nasza cena
41,16 PLN
Oszczędzasz 18%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39,74 zł



Szukasz materiału do nauki włoskiego dla dziecka? Chcesz, by twoja pociecha uczyła się z przyjemnością - poprzez zabawę? `Włoski dla dzieci. Zdanie po zdaniu` to praktyczny kurs pełen kolorowych ilustracji i zabawnych dialogów. Z jego pomocą każde dziecko odkryje w sobie talent do mówienia po włosku!

W tej fascynującej podróży językowej dwójka bohaterów, urocza Martina i zabawny Paolo, inspirują najmłodszych do tworzenia pierwszych zdań w języku włoskim. Nieważne, czy Twoje dziecko jest małą księżniczką jak Martina, czy tak jak Paolo marzy o karierze tresera żab: pięknie ilustrowanymi przygodami małych bohaterów zachwyci się każdy.

Książka `Włoski dla dzieci. Zdanie po zdaniu` składa się z 34 lekcji, a każda z nich zawiera:
&bull, dialog bohaterów pełen praktycznych włoskich zwrotów i wyrażeń,
&bull, wskazówki dotyczące podstawowych struktur gramatycznych,
&bull, kolorowe słowniczki obrazkowe, które ułatwią zapamiętanie słówek,
&bull, zdania do przetłumaczenia umożliwiające praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy,
&bull, nagrania (MP3) do pobrania, które wspomagają naukę wymowy i rozumienia ze słuchu.

`Włoski dla dzieci. Zdanie po zdaniu` doskonale sprawdzi się jako podręcznik do samodzielnej nauki, ale można go także wykorzystać w pracy grupowej, podczas zajęć językowych. Ponad tysiąc pięknych ilustracji sprawi, że nauka języka włoskiego stanie się nie tylko edukacyjnym doświadczeniem, lecz także świetną zabawą.

Książka jest skierowana do uczniów w wieku od 7 do 11 lat.


Producent:
Preston School & Publishing Magdalena Filak - Radej
ul. Kolejowa 15/17
01-217 Warszawa (PL)
tel:
email:


Szczegóły

Tytuł: Włoski dla dzieci. Zdanie po zdaniu
Autor: Lucia Pascale
Kod paskowy: 9788367576628
ISBN: 978-83-67576-62-8
Rok wydania: 2026
Waga: 0.34 kg

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: