Piszę wielkie litery po śladzie 2. Wyrazy i zdania

Harmonia

  • Rok wydania: 2026
  • Format: 297x205 mm
  • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
1 - 3 dni robocze
Sugerowana cena
25,01 PLN
Nasza cena
23,86 PLN
Oszczędzasz 5%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 23,86 zł



Niniejszy zeszyt jest drugą częścią publikacji "Piszę wielkie litery po śladzie". Celem ćwiczeń zaproponowanych w tej serii jest trening kreślenia wielkich liter drukowanych, które są najłatwiejsze do napisania przez uczniów z obniżoną sprawnością grafomotoryczną. Dzieci pracujące z tymi zeszytami zapoznają się z prawidłowym kształtem liter i właściwym kierunkiem ich kreślenia, kształcą płynność i tempo pisania oraz doskonalą koordynację wzrokowo-ruchową.


W pierwszej części publikacji uczeń przede wszystkim ćwiczył kreślenie liter drukowanych w dużych, stopniowo zmniejszających się liniaturach. W tej książce - doskonali pisanie liter oraz wyrazów w małej liniaturze.


Zeszyt "Piszę wielkie litery po śladzie 2" został podzielony na osiem czterostronicowych części. Na pierwszej stronie każdej z nich umieszczono ćwiczenia doskonalące pisanie czterech liter. Na trzech pozostałych stronach znajdują się wyrazy do kreślenia po śladzie składające się z wprowadzonych już znaków. Na końcu książki umieszczono ćwiczenia w pisaniu krótkich zdań. Zadania te można potraktować jako wstęp do nauki pisania dłuższych tekstów.


Producent:
Grupa Wydawnicza Harmonia Sp. Z o.o.
Kartuska
80-125 Gdańsk (PL)
tel: 58 380 00 06
email: [email protected]


Szczegóły

Tytuł: Piszę wielkie litery po śladzie 2. Wyrazy i zdania
Autor: Magdalena Hinz
Wydawnictwo: Harmonia
ISBN: 9788383099200
Rok wydania: 2026
Ilość stron: 40
Format: 297x205 mm
Oprawa: broszurowa

Recenzje