Długopis żelowy Shiny nieb. 2szt 0,5mm HERLITZ

Herlitz

Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
10,61 PLN
Nasza cena
7,38 PLN
Oszczędzasz 31%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 7,38 zł



Herlitz Shiny to wyjątkowy długopis żelowy, który łączy nowoczesną technologię pisania z eleganckim designem. Jego smukła, srebrna obudowa nadaje mu profesjonalny wygląd, a żelowy tusz zapewnia niezwykłą płynność i lekkość pisania. Przezroczysta skuwka chroni końcówkę przed wysychaniem, a ergonomiczna konstrukcja gwarantuje wygodę użytkowania nawet podczas długiego pisania. Intensywnie niebieski tusz sprawia, że każda linia jest wyrazista i doskonale czytelna. Pakowany w blister po 2 sztuki, długopis Shiny to idealny wybór zarówno do pracy, szkoły, jak i codziennego użytkowania.

Cechy główne

Żelowy tusz gwarantuje niezwykłą płynność pisania i eliminuje efekt przerywania, co zapewnia doskonałą czytelność tekstu.

Elegancka, srebrna obudowa nadaje długopisowi profesjonalny wygląd, doskonały do biura i formalnych zastosowań.

Przezroczysta skuwka chroni końcówkę przed wysychaniem, co zwiększa trwałość wkładu i gotowość do użycia w każdej chwili.

Ergonomiczny kształt oraz tłoczenie uchwytu zapewniają komfort pisania i stabilny chwyt.

Intensywnie niebieski atrament jest dobrze widoczny, a jego szybkoschnąca formuła zapobiega rozmazywaniu.

Pakowanie w zestaw po 2 sztuki sprawia, że długopisy starczają na dłużej i są praktycznym rozwiązaniem na co dzień.

Cechy dodatkowe

Model: Herlitz Shiny

Typ: długopis żelowy

Mechanizm: skuwka ochronna

Kolor tuszu: niebieski

Rodzaj tuszu: żelowy, szybkoschnący

Materiał obudowy: srebrny plastik o metalicznym wykończeniu

Uchwyt: tłoczone wykończenie dla lepszego chwytu


Producent:
Pelikan Vertriebsgesellschaft mbH & Co. KG
Werftstraße 9
30163 30163 (DE)
tel: +49 (0)511 6969-0
email: [email protected]


Szczegóły

Tytuł: Długopis żelowy Shiny nieb. 2szt 0,5mm HERLITZ
Producent: Herlitz
ISBN: 5941946602888

Recenzje