Agent. Moja prawda o Lewym, pieniądzach i manipulacji

Prószyński i S-ka

  • Rok wydania: 2026
  • Format: 13.5 x 21.0 cm
  • Oprawa: okładka miękka
Wysyłka:
Przedsprzedaż
Sugerowana cena
49,99 PLN
Nasza cena
38,26 PLN
Oszczędzasz 24%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 38,26 zł



MYŚLISZ, ŻE WIESZ WSZYSTKO O WIELKIM FUTBOLU? MYŚLISZ, ŻE ZNASZ ROBERTA LEWANDOWSKIEGO? JESTEŚ W BŁĘDZIE.

Cezary Kucharski, człowiek, który przeprowadził „Lewego” z pruszkowskiej murawy na sam szczyt Borussi Dortmund i Bayernu Monachium, przerywa milczenie. To nie jest kolejna ugrzeczniona biografia sportowa. To brutalna, do bólu szczera spowiedź architekta największego sukcesu w historii polskiego sportu, który dziś nie boi się palić mostów.

W tej książce nie ma zasad „fair play”. Jest tylko twarda gra o miliony.

Kucharski odsłania kulisy, o których inni boją się nawet szeptać:
  • Negocjacje na szczycie: Jak naprawdę wyglądały rozmowy z Realem Madryt i dlaczego „do czterech razy sztuka” nie wystarczyło?
  • Mroczna strona szatni: Hazard, piękne kobiety, gigantyczne kompleksy i absurdalne zachcianki gwiazd, które zarabiają więcej, niż są w stanie wydać.
  • Brudna gra: Kto w świecie transferów „lubi dać w łapę”, jak manipuluje się mediami i kiedy menedżer musi stać się bezwzględnym graczem.
  • Koniec mitu: Cała prawda o konflikcie, który wstrząsnął polskimi mediami. Dlaczego współpraca z Robertem Lewandowskim zakończyła się w sądzie, a nie na wspólnym świętowaniu sukcesów?
To opowieść o świecie, w którym lojalność ma swoją cenę, a wdzięczność jest towarem deficytowym. Kucharski nie gryzie się w język – uderza prosto w punkt, bez cenzury.

„Z niewolnika nie ma pracownika, a z układów nie ma przyjaźni. W tej branży albo ty kładziesz kasę na stół, albo to ciebie kładą na łopatki. Zapraszam za kulisy, których nigdy mieliście nie poznać.” — Cezary Kucharski

Producent:
Prószyński Media Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 28
02-697 Warszawa (PL)
tel: +48 22 278 17 40
email: [email protected]


Szczegóły

Tytuł: Agent. Moja prawda o Lewym, pieniądzach i manipulacji
Autor: Krzysztof Pyzia
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Kod paskowy: 9788384440490
ISBN: 978-83-8444-049-0
Rok wydania: 2026
Ilość stron: 360
Format: 13.5 x 21.0 cm
Oprawa: okładka miękka

Recenzje