Biznes po polsku (0117)
Wiek: 7+

Alexander

  • Format: 37.0x25.5cm
  • Oprawa: Kartonowa
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2019-05-20)
Cena
62,40 PLN
Nasza cena
43,43 PLN
Oszczędzasz 31%

Biznes po polsku to zabawna i emocjonująca gra, której scenariusz i zasady związane są ze światem finansów, obrotem kapitału i strategią inwestowania. Grając w "Biznes po polsku" możecie poznać smak ryzyka, satysfakcję z udanej transakcji, ale poznacie też gorycz porażki, utraty kapitału, a niekiedy klęskę całkowitego bankructwa.
Oprócz wymyślania i stosowania lepszych strategii zarządzania swoimi finansami, posługiwania się planami i wyobraźnią - losami graczy kieruje także przypadek i ślepy los. Zdarzają się (jak w realnym świecie) choroby, wypadki, urodziny, mandaty, kary i nagrody. Fabuła gry oparta jest na rodzimych przykładach małych interesów, powiązań polityki z biznesem, mozolnego dorabiania się. Uczestnicy nie poruszają się w świecie wielkich firm i koncernów.
W trakcie gry każdy z graczy stara się zdobyć posadę, dostawać regularnie pensję i dodatkowe "niespodziewane" wynagrodzenie. Wszyscy mogą też założyć własny interes, własną firmę lub sieć firm. Grający mogą również robić karierę polityczną, która może być bardzo pomocna w sukcesach finansowych. Planowanie i poszukiwanie najlepszych strategii finansowych w połączeniu z niespodziankami i zaskakującymi przypadkami losu sprawiają, że gra wzbudza ogromne emocje, zapewnia doskonałą rozrywkę i wesołą zabawę.
Ogromną zaletą gry są rozszerzone zasady oraz nienaganne wykonanie. Porządna plansza, ładne i estetyczne grafiki, intensywne kolory. Są również "prawdziwe" polskie pieniążki! Niezastąpiona jest także "swojska" atmosfera. W klasycznym Monopolu ciężko stać się posiadaczem... stoiska z kurczakami z rożna ;) Tutaj jest to możliwe!
Zawartość pudełka:
- plansza
- karty losu (30)
- karty niespodzianki (30)
- karty dowodów własności (23)
- karty zawodów (5)
- karta poseł (1)
- karta senator (1)
- karta radny rady miasta (1)
- karty legitymacja partyjna (2)
- karty zasiłku (5)
- pionki (5)
- samochody (5)
- kostka do gry (1)
- banknoty, czeki elementy 1-krotnego stopnia inwestycji (40)
- elementy 5-krotnego stopnia inwestycji (15)
- instrukcja do gry
Liczba graczy: 2 - 5
Wiek: 7+
Czas rozgrywki: około 60 minut


Szczegóły

Tytuł: Biznes po polsku (0117)
Podtytuł: Wiek: 7+
Producent: Alexander
Kod paskowy: 5906018001174
Języki: polski
Rok wydania: 2013
Format: 37.0x25.5cm
Oprawa: Kartonowa
Waga: 0.89 kg

Recenzje