Rok

Gigamic

  • Format: 12.0x12.0cm
  • Oprawa: Kartonowa
Wysyłka:
Niedostępna
Cena
82,90 PLN
Nasza cena
59,00 PLNPrzez stulecia runy (rodzaj alfabetu) zawierały ezoteryczne moce, zapewniające władzę oraz dar jasnowidzenia tym, którzy umieli je interpretować. Gracze mają teraz dostęp do tych mocy, ale muszą najpierw pokonać wszystkich swoich przeciwników. Muszą być bezwzględni, muszą wykorzystać swój zmysł obserwacji oraz muszą poruszać się z prędkością światła, aby stać się Wielkim Mistrzem sztuk runicznych.

Przed rozpoczęciem rozgrywki Runę Przeznaczenia należy umieścić na środku stołu. Pozostałe 48 run należy wrzucić do woreczka. Każdy gracz losuje z woreczka runę i kładzie ją przed sobą wygrawerowaną stroną do góry: jest to jego Runa Równowagi. Jeżeli 2 graczy wylosuje identyczne runy, muszą wrzucić je z powrotem do woreczka i wylosować nowe, tak aby żadne dwie Runy Równowagi nie były takie same.

Gracze nie podglądają wylosowanych run i trzymają je schowane w swoich dłoniach. Na znak pierwszego gracza wszyscy gracze rzucają swoje runy w kierunku środka stołu. Następnie każdy gracz próbuje zebrać możliwie najwięcej widocznych par, czyniąc to przed przeciwnikami. Zwycięzcą zostaje gracz, który na końcu gry ma najwięcej run.

PUDEŁKO ZAWIERA:

49 run
1 Runa Przeznaczenia (z kropką)
48 run w trzech kolorach
1 woreczek
instrukcja

Gatunek: gry planszowe
Rodzaj gry: logiczne
Liczba graczy: 2 - 5
Wiek graczy: od 8 lat
Czas gry: 20 min.

Szczegóły

Tytuł: Rok
Producent: Gigamic
Kod paskowy: 3421271201328
Języki: polski
Rok wydania: 2012
Format: 12.0x12.0cm
Oprawa: Kartonowa
Waga: 0.71 kg

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: