Magiczna masa plastyczna Lodziarnia (01081)

Russell

  • Format: 23 x 18 x 5,5 cm
  • Oprawa: Kartonowa
Wysyłka:
Niedostępna
Cena
31,21 PLN
Nasza cena
24,26 PLN
Oszczędzasz 23%Ice Cream Factory Lodziarnia. Sam zrób gałki lodów i podaj w wafelkach lub pucharkach albo stwórz lody na patyku dla wszystkich przyjaciół. Uwielbiasz pięknie udekorowane, smakowite ciasta. Najlepiej bawisz się pomagając mamie w kuchni. A może marzysz o karierze kucharza w światowej sławy restauracjach. Nowe zestawy masy plastycznej pozwolą Ci na wielogodzinną zabawę i eksperymentowanie z kuchniami z całego świata. Są to zestawy kreatywne służące do własnoręcznego wykonania i zaserwowania smakowitych potraw.
W zestawie znajdują się 4 masy w 3 podstawowych kolorach: żółtym, niebieskim i czerwonym oraz białym, wałeczek i rozmaite, stosowne dla właściwej kuchni foremki do kształtowania mas, a także inne akcesoria przydatne do zabawy określonym zestawem, takie jak pucharki czy foremki do tworzenia wafelków i dekoracji. Dodatkowo na pudełku znajdziesz różne talerze do wycięcia oraz rady jak mieszać kolory by powstały nowe, takie jak zielony, pomarańczowy czy fioletowy.
Z pewnością zapytacie na czym polega magia tej masy. W dotyku przypomina leciutką piankę, formuje się łatwo jak plastelina, a po uformowaniu należy pozostawić ją do wyschnięcia, co spowoduje jeszcze większą utratę wagi. Do tego wszystkiego możesz ją pomalować np. farbami na wybrane lub potrzebne ci kolory.
Zawartość: wałek, 2 formy standardowe, forma - książka (zamykana), 4 pudełka z masą (4 x 100 g), przyrząd do formowania masy, 2 pucharki do lodów, owalna taca, 4 patyczki do lodów.
Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Magiczna masa plastyczna Lodziarnia (01081)
Producent: Russell
Seria: KUCHENNE POCZĄTKI
ISBN: 4894008010811
Rok wydania: 2016
Format: 23 x 18 x 5,5 cm
Oprawa: Kartonowa
Waga: 0.24 kg

Recenzje