Magiczna masa plastyczna - Ciastkarnia (01079)

Russell

  • Format: op. 23 cm x 18 cm x 5,7 cm
  • Oprawa: Kartonowa
Wysyłka:
Niedostępna
Cena
39,70 PLN
Nasza cena
24,97 PLN
Oszczędzasz 38%

Uwielbiasz pięknie udekorowane, smakowite ciasta? Najlepiej bawisz się pomagając mamie w kuchni? A może marzysz o karierze kucharza w światowej sławy restauracjach?
Nowe zestawy magicznej masy plastycznej pozwolą Ci na wielo godzinną zabawę i eksperymentowanie z kuchniami z całego świata. Są to zestawy kreatywne służące do własnoręcznego wykonania i zaserwowania smakowitych potraw.
W zestawie znajdują się 4 masy w 3 podstawowych kolorach: żółtym, niebieskim i czerwonym oraz białym, wałeczek i rozmaite, stosowne dla właściwej kuchni foremki do kształtowania mas, a także inne akcesoria przydatne do zabawy określonym zestawem, takie jak formeki do formowania kolejnych pięter tortów i wspaniałych dekoracji. Dodatkowo na pudełku znajdziesz różne talerze do wycięcia oraz rady jak mieszać kolory by powstały nowe, takie jak zielony, pomarańczowy czy fioletowy.  
Z pewnością zapytacie na czym polega magia tej masy.  W dotyku przypomina leciutką piankę, formuje się łatwo jak plastelina, a po uformowaniu należy pozostawić je do wyschnięcia, co spowoduje jeszcze większą utratę wagi. Do tego wszystkiego możesz ją pomalować np. farbami na wybrane lub potrzebne ci kolory.

Zawartość:

- wałek
- 2 formy standardowe
- 4 pudełka z masą, każde po 10g
-  przyrząd do formowania masy
- 6 foremek do ciastek
- talerz
- nóż
- widelec 

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia.


Szczegóły

Tytuł: Magiczna masa plastyczna - Ciastkarnia (01079)
Producent: Russell
Seria: Kuchenne Początki
Kod paskowy: 4894008010798
Języki: polski
Rok wydania: 2013
Format: op. 23 cm x 18 cm x 5,7 cm
Oprawa: Kartonowa
Waga: 0.22 kg

Recenzje