Magiczna masa plastyczna - Sushi Bar (01073)

Russell

  • Format: op. 23 cm x 18 cm x 5,7 cm
  • Oprawa: Kartonowa
Wysyłka:
Niedostępna
Cena
31,21 PLN
Nasza cena
23,43 PLN
Oszczędzasz 25%

Uwielbiasz pięknie udekorowane, smakowite ciasta? Najlepiej bawisz się pomagając mamie w kuchni? A może marzysz o karierze kucharza w światowej sławy restauracjach?
Nowe zestawy magicznej masy plastycznej pozwolą Ci na wielo godzinną zabawę i eksperymentowanie z kuchniami z całego świata. Są to zestawy kreatywne służące do własnoręcznego wykonania i zaserwowania smakowitych potraw.
W zestawie znajdują się 4 masy w 3 podstawowych kolorach: żółtym, niebieskim i czerwonym oraz białym, wałeczek i rozmaite, stosowne dla właściwej kuchni foremki do kształtowania mas, a także inne akcesoria przydatne do zabawy zestawem, takie jak deseczka na sushi, miseczka na sos sojowy i pałeczki. Dodatkowo na pudełku znajdziesz różne talerze i patery do wycięcia oraz rady jak mieszać kolory by powstały nowe, takie jak zielony, pomarańczowy czy fioletowy.
Z pewnością zapytacie na czym polega magia tej masy.  W dotyku przypomina leciutką piankę, formuje się łatwo jak plastelina, a po uformowaniu należy pozostawić je do wyschnięcia, co spowoduje jeszcze większą utratę wagi. Do tego wszystkiego możesz ją pomalować np. farbami na wybrane lub potrzebne ci kolory.

Zawartość:
- wałek
- forema standardowa
- forma - książka (zamykana)
- 4 pudełka z masą, każde po 10g
- przyrząd do formowania masy
- deseczka na sushi
- miseczka do sosu
- pałeczki 

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Magiczna masa plastyczna - Sushi Bar (01073)
Producent: Russell
Seria: Kuchenne Początki
Kod paskowy: 4894008010736
Języki: polski
Rok wydania: 2013
Format: op. 23 cm x 18 cm x 5,7 cm
Oprawa: Kartonowa
Waga: 0.21 kg

Recenzje