Kolory i kształty Edukacyjne układanki (01062)
Wiek: 3+

Trefl

  • Format: 19.0x28.0cm
  • Oprawa: Kartonowa
Wysyłka:
Niedostępna
Cena
19,99 PLN
Nasza cena
13,17 PLN
Oszczędzasz 35%Kolory i kształty to edukacyjna gra, która trenuje umiejętności rozróżniania kolorów i kształtów. Zestaw doskonale rozwija analizę wzrokową, uczy abstrakcyjnego myślenia i koncentracji. Produkt dostarcza wiele pomysłów na zabawę dziecko ma możliwość zabawy w pojedynkę, jak również w grupie rówieśników.
Do gry dołączone są scenariusze i propozycje do wykorzystania przez rodziców. Opakowanie zawiera: 4 plansze tematyczne (plaża, pociąg, pokój dziecięcy, plac zabaw) typu puzzel w puzzle, a także instrukcję z wieloma propozycjami zabaw.
Duże elementy z grubej tektury, są pokryte wysokiej jakości farbami, co gwarantuje bezpieczną zabawę nawet dla małych dzieci. Wyraźne rysunki i żywe kolory są dopasowane do stopnia rozwoju dziecka.
Seria Mały Odkrywca to gry edukacyjne dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Wszystkie pozycje zostały opracowane przez zespół specjalistów z różnych dziedzin: pedagogiki, filologii, logopedii, socjologii oraz psychologii. Każda z gier została przygotowana, by wspomagać rozwój poznawczy i intelektualny dziecka: rozwija myślenie logiczno-matematyczne, stymuluje rozwój słownictwa i zdolności komunikacyjne, ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, trenuje pamięć i koncentrację, pobudza wyobraźnię oraz kreatywność. Nasze produkty to połączenie zabawy z elementami edukacyjnymi, a jednocześnie twórcze pomysły na spędzenie czasu z dzieckiem.

Opakowanie zawiera:

- 4 plansze tematyczne
- spiner
- instrukcja.

Liczba graczy: 2 - 4
Wiek: 3+
Czas rozgrywki: około 10 - 25 minut.

Szczegóły

Tytuł: Kolory i kształty Edukacyjne układanki (01062)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Trefl
Seria: Mały odrywca
Kod paskowy: 5900511010626
Języki: polski
Rok wydania: 2015
Format: 19.0x28.0cm
Oprawa: Kartonowa
Waga: 0.42 kg

Recenzje