Battle Bands Starter Ogień (60157)

Trefl

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
16,00 PLN
Nasza cena
10,43 PLN
Oszczędzasz 35%Gry zręcznościowe łączą dobrą zabawę z poznawaniem świata i rozwijaniem zdolności manualnych. Nowa gra Battle Bands firmy Trefl spodoba się zwłaszcza chłopcom, przenosząc ich w sam środek starć walecznych drużyn potworów i wojowników.
Kolekcja zawiera zestaw kolorowych gumek do strzelania w kształtach nieziemskich stworów oraz karty opisujące ich niezwykłe moce. Gra zręcznościowa Battle Bands to walka czterech żywiołów. Niebieskie gumki to siła wody, zwalczająca ogniste czerwone, będące z kolei zagrożeniem dla gigantycznych pająków, czy zwinnej pantery - reprezentantów zielonej drużyny. Szczęściarzem jest ten, kto trafi na gumki w kolorze czarnym - wampiry, złodzieje dusz i ciemne duchy są nie do pokonania.
Gra wymaga koncentracji i zręczności, ale jej reguły są bardzo łatwe do zrozumienia. Należy wystrzelić swoją gumkę w odpowiednie miejsce na rozłożonej planszy, wygrywa ten czyja postać okaże się "silniejsza".
Gumki Battle Bands przybierają kształty rozmaitych stworów. Po grze mogą być noszone jako kolorowe bransoletki, chłopcy mogą się nimi wymieniać w celu skompletowania własnej niepokonanej drużyny.

Szczegóły

Tytuł: Battle Bands Starter Ogień (60157)
Producent: Trefl
ISBN: 5900511601572

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: