Zgubione, znalezione to trzy niezwykłe książki słynnego Shauna Tana Czerwone drzewo, Zguba i Króliki ukryte w jednej okładce.
Pierwsza z nich opowiada o dziewczynce, która odnajdzie iskierkę nadziei w ponurym świecie. Bohaterem drugiej jest chłopiec, który przyprowadzi do domu tajemniczą zgubę. W trzeciej opowieści pokojowo nastawione do świata istoty stawią czoła niespodziewanej inwazji.
Wszystkie trzy opowieści to popis zachwycającej wyobraźni i niesamowitego talentu Shauna Tana, autora głośnych Opowieści z najdalszych przemieść oraz Przybysza, laureata prestiżowej nagrody im. Astrid Lindgren za twórczość dla dzieci i młodzieży. Na podstawie znajdującej się w tym zbiorze Zguby Tan zrealizował nagrodzony Oscarem film animowany.
Zgubione, znalezione zostało wydane przy wsparciu rządu Australii za pośrednictwem Australia Council for the Arts oraz Australian Trade Commission Austrade.
Producent:
Kultura Gniewu Paweł Tarasiewicz
Bartoszycka 10
04-923 Warszawa (PL)
tel:
email: [email protected]
Szczegóły
Tytuł: Zgubione, znalezioneAutor: Tan Shaun
Wydawnictwo: Kultura gniewu
ISBN: 9788360915974
Języki: polski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 128
Format: 24.0x31.0cm
Oprawa: Twarda
Waga: 0.964 kg
Recenzje
Informacje:
Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:
Skaczące Żabki (045-1101)
Viking Toys
Wyścigi pingwinów Gra planszowa
Kontext
Tyrannosaurus rex mini (14532)
Schleich
Velociraptor mini (14533)
Schleich
Triceratops mini (14534)
Schleich
Saichania mini - 14536
Schleich
Spinosaurus mini (14538)
Schleich
Zadziwiające miasta Minecraft
Zielona Sowa