Co warto wiedzieć o krajach + dodatek: MAPKA DLA DZIECI. Kolorowe ilustracje, kreda, duża czcionka

Greg

  • Rok wydania: 2017
  • Format: 17.0 x 24.5 cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2025-06-23)
Sugerowana cena
17,98 PLN
Nasza cena
12,94 PLN
Oszczędzasz 29%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 9,95 zł

Dzieci są zawsze bardzo ciekawe świata! Książka Co warto wiedzieć o krajach w zabawny i nietypowy sposób odpowiada na pytania, jakie mogą zadawać.

Krótkie, wesołe wierszyki opowiadają o najbardziej znanych i ciekawych krajach. Mały czytelnik poczyta tutaj o stolicach i najciekawszych miejscach, o typowych zwyczajach, o charakterystycznych zwierzętach, ale także o tradycyjnym jedzeniu, tańcach, samochodach czy ubiorach.

Kolorowa, humorystyczna, pełna rysunków i zdjęć książka spodoba się każdemu dziecku i dostarczy mu wiele rozrywki!

Wydanie w twardej oprawie gwarantuje znakomity wygląd i trwałość książki - to sprawia, że publikacja jest idealnym pomysłem na prezent dla dziecka.

Kraj produkcji: PL

Producent:
Wydawnictwo GREG sp. z o.o.
ul. Klasztorna 2b
31-979 Kraków (Polska)
tel: 126801550
email: [email protected]


Szczegóły

Tytuł: Co warto wiedzieć o krajach + dodatek: MAPKA DLA DZIECI. Kolorowe ilustracje, kreda, duża czcionka
Autor: Grzegorz Strzeboński
Wydawnictwo: Greg
Seria: Kolorowa Klasyka
ISBN: 9788375175516
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 64
Format: 17.0 x 24.5 cm
Oprawa: Twarda
Waga: 0.339 kg
Kraj produkcji: PL

Recenzje