Mozaika trendy Konik PlayMais

PlayMais

  • Format: 24x24x7 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
71,04 PLN
Nasza cena
44,82 PLN
Oszczędzasz 37%PlayMais. Pudełko pełne stylowej kreatywności! PlayMais Trendy Mosaic pobudza kreatywność i pozwoli Ci stworzyć wspaniałe dzieła. Nie trzeba kleju. Wystarczy trochę wody i wyobraźni!
PlayMais Trendy Mosaic wyprodukowano ze skrobii kukurydzianej, wody i barwników spozywczych. Dzięki temu jest zabawką naturalną, bezpieczną i 100% biodegradalną.
To pudełko zawiera:
- ponad 3000 PlayMais Trendy Mosaic,
- 6 pięknych kart z nadrukowanym konturem,
- 6 woreczków z ponumerowanymi klockami,
- gąbeczkę,
- instrukcję.
Rozpocznij mozaikę ze swoim zestawem pełnym modnych kolorów i skomponuj stylowe obrazki. Co charakteryzuje PlayMais: jest plastyczny jak plastelina, kolorowy jak tęcza, bezpieczny i lekki jak chrupek, można po nim pisać jak po papierze. Może służyć do: budowania dużych budowli (doskonała nośność), do dekorowania doniczek, obiektów zarówno plastikowych jak i szklanych, stworzenia płaskiej "kartki", aby z niej wyciąć dowolny motyw, uzyskania efektów które nie są dostępne dla innym mas plastycznych np. efekt "pierza". Produkt zdobył wiele nagród i wyróżnień, m. in. elitarną nagrodę Spiel gut i ToyTalk. PlayMais stymuluje wszechstronny rozwój dziecka m. in.: rozwój kreatywności i rozpoznawania kolorów, odkrywanie kształtów i form, rozwój zmysłu dotyku i prawidłowych umiejętności motorycznych, rozwój osobowości, rozwój umiejętności interpersonalnych w grupach, rozwój wyobraźni przestrzennej i zdolności myślenia bez ram czasowych, świetne rezultaty podczas zajęć terapeutycznych oraz wspaniała integracja całej rodziny poprzez zabawę.

Szczegóły

Tytuł: Mozaika trendy Konik PlayMais
Producent: PlayMais
ISBN: 4041077004467
Format: 24x24x7 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje