Bajkogra: Baba Jaga
Wiek: 6+

Portal Games

  • Format: 17.0x25.0cm
  • Oprawa: Kartonowa
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
99,00 PLN
Nasza cena
62,94 PLN
Oszczędzasz 37%

Bajka, w którą, możecie też zagrać! Wciel się w dzieciaki uciekające przed Babą jagą!
Wiele rosyjskich opowieści mówi o postaci Baba Jagi, czarownicy, która mieszka w domku z kurzymi nogami. Na szczęście dzieciaki w tych opowieściach zawsze otrzymują nieoczekiwaną pomoc od różnych osób i udaje im się uciec na czas. A czy wy będziecie mieli na tyle szczęścia?
W grze Baba Jaga, będziecie uciekać przed szponami nikczemnej czarownicy. By tego dokonać musicie uzbierać składniki potrzebne do wykonania trzech zaklęć, składników tych będziecie szukać w lesie w trakcie gdy Baba Jaga będzie szukać was. W swojej turze, aktywny gracz odkrywa wierzchnią kartę zaklęcia. Karta zaklęcia przedstawia 4 składniki, a gracz rozpoczyna poszukiwania składników w lesie, odkrywając płytki składników jedna po drugiej, zakrywając z powrotem te składniki, które nie pasują.
Gdy aktywny gracz przeszukuje las, pozostali gracze na zmianę poruszają figurką Baba Jagi! Gdy Baba Jaga doleci do końca linii i z powrotem a gracz nie zdąży skompletować zaklęcia, odkłada on zaklęcie na spód swojej talii zaklęć. Gdyby graczowi jednak udało się skompletować potrzebne składniki, to używa on tego zaklęcia. Zaklęcia wprowadzają różne urozmaicenia, jak zmiana dystansu trasy Baby Jagi, podmiana miejsc składników czy zmiana wymagań ilości składników w przyszłych zaklęciach. Pierwszy gracz który wykona 3 zaklęcia, wygrywa!
Zawartość pudełka:
- 16 żetonów Lasu,
- 10 żetonów Trasy Lotu,
- żeton Domku,
- 20 kart zaklęć,
- instrukcja.
Liczba graczy: 2 - 5
Wiek: 6+
Czas rozgrywki: około 15 minut

Szczegóły

Tytuł: Bajkogra: Baba Jaga
Podtytuł: Wiek: 6+
Producent: Portal Games
Seria: 2 Pionki
Kod paskowy: 5908310266862
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Format: 17.0x25.0cm
Oprawa: Kartonowa
Waga: 0.585 kg

Recenzje