Namiestnik. Stań do walki o władzę. (1752)
Wiek: 12+

Games Factory Publishing

  • Format: 25.0x25.0cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
119,11 PLN
Nasza cena
46,49 PLN
Oszczędzasz 61%

Za tysiąc lat, gdy historycy i poeci krainy Laar zaczną odczytywać na nowo zdarzenia dzisiejszych dni, niemożliwym będzie, by dostrzegli wszystkie ruchy pionków na szachownicy Wielkiej Gry. Swoje piętno odcisną jedynie królewskie czyny. To oni cieszyć się będą tytułami boskich imperatorów, niezrównanych wodzów, światłych władców. Cała mozolna praca wykonana przez agentów, szpiegów i pomniejszych generałów, których imiona dawno pochłoną mroki dziejów, stanie się ich zwycięstwem. To jest właśnie droga, którą musimy podążać, Namiestniku.
Namiestnik to chwalona na całym świecie wyjątkowa gra karciana oparta na systemie piramidy, którą gracze tworzą z kart najemników – jeden wybór wpływa na następny, a profity danej karty zależą od jej miejsca w całym układzie.
Nietypowy system rozgrywki:
Gra oddaje także do Twojej dyspozycji karty praw, zwoje magii i punkty chwały, które poprzez sprytne użycie będą psuć szyki innym graczom. Podczas gry będziecie się licytować o karty najemników, a następnie poprzez odpowiednie ich zagrywanie, a także używanie swoich zasobów będziecie dążyli do wiekopomnego zwycięstwa!
Gra wymaga dobrego planowania własnych posunięć i umiejętności zarządzania posiadanymi zasobami tak, aby szybko osiągać określone cele i nie pozwolić na to innym graczom.
Wspaniałe i piękne wydanie:
Namiestnik to gra budząca zachwyt wyrażony licznymi recenzjami: doceniona została zarówno świeża i niesamowicie grywalna mechanika, jak i wyjątkowa szata graficzna – stojące na najwyższym poziomie grafiki, pudełko oraz liczne elementy gry!

Zawartość pudełka:

- 60 kart postaci
- 20 kart praw
- 4 karty aukcji
- 64 kamienie szlachetne
- 33 obustronne żetony magii/nauki
- 17 obustronnych żetonów ataku/obrony
- 54 żetony władzy o różnych nominałach
- 24 żetony premii za magię
- 12 żetonów premii za kolor
- 4 zasłonki gracza
- instrukcja

Liczba graczy: 1 - 4
Wiek: 12+
Czas rozgrywki: około 50 minut

Szczegóły

Tytuł: Namiestnik. Stań do walki o władzę. (1752)
Podtytuł: Wiek: 12+
Autor: Zhuravlev Yuri
Producent: Games Factory Publishing
Kod paskowy: 4620011811752
Języki: polski
Rok wydania: 2015
Format: 25.0x25.0cm
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 0.765 kg

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: