Barbie: Made to Move - lalka fitness (DHL81/DHL82)

Mattel

  • Format: 32,5 x 16,5 x 6,5 cm
  • Oprawa: blister
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
108,38 PLN
Nasza cena
76,60 PLN
Oszczędzasz 30%

Barbie® jest zawsze w ruchu, a teraz może poruszać się na więcej sposobów niż kiedykolwiek wcześniej! Dzięki licznym punktom zgięcia lalek z linii Barbie® Made to Move™ możesz bawić się, jak tylko zechcesz. Pomysły na odgrywanie scenek są nieograniczone, bo Barbie® może robić dokładnie to, co Ty! Możliwość odtworzenia niezliczonych ruchów i póz sprawia, że zabawa jest niezwykle realistyczna. Co może robić Barbie®? Na przykład jeździć na rowerze, grać na gitarze, wykonywać skłony, siedzieć po turecku, przechadzać się po wybiegu i robić selfie – wystarczy, że nią odpowiednio pokierujesz! Ma 22 punkty zgięcia – między innymi w szyi, ramionach, łokciach, nadgarstkach, tułowiu, biodrach, kolanach ORAZ kostkach – co zapewnia dużą elastyczność i niewiarygodny zakres ruchów! Zawsze modna lalka Barbie® Made to Move™ nosi wygodny, nowoczesny strój z czarnymi legginsami i kolorową koszulką podkreślającymi jej sportowy charakter. Zakres ruchów i możliwości zabawy są nieograniczone! W opakowaniu jest 1 lalka Barbie® w ubranku. Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Cechy zabawki:
- Dzięki licznym punktom zgięcia lalek z linii Barbie® Made to Move™ możesz bawić się, jak tylko zechcesz.
- Postaw na dynamiczną zabawę z realistycznymi ruchami i pozami, które wybierasz samodzielnie. Lalka może na przykład jeździć na rowerze, grać na gitarze, wykonywać skłony, siedzieć po turecku, przechadzać się po wybiegu i robić selfie!
- Lalki Barbie® Made to Move™ mają 22 punkty zgięcia – między innymi w szyi, ramionach, łokciach, nadgarstkach, tułowiu, biodrach, kolanach ORAZ kostkach – co zapewnia niezwykłą swobodę!
- Wygodne i modne ubranka doskonale sprawdzają się w ruchu.

Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3. roku życia.


Szczegóły

Tytuł: Barbie: Made to Move - lalka fitness (DHL81/DHL82)
Producent: Mattel
Seria: Barbie
Kod paskowy: 887961216226
Format: 32,5 x 16,5 x 6,5 cm
Oprawa: blister

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: