Domek (5901549927894)
Wiek: 7+

Rebel

  • Format: 27.0x27.0cm
  • Oprawa: Kartonowa Foliowana
Wysyłka:
1 - 3 dni robocze
Sugerowana cena
115,46 PLN
Nasza cena
86,24 PLN
Oszczędzasz 26%

Wolisz mieć dużą sypialnię z ekskluzywnym łóżkiem z baldachimem czy preferujesz przestronny salon, w którym bez trudu zmieści się pianino? Pamiętaj, by przy projektowaniu swojego Domku dobrze wykorzystać dostępną przestrzeń, gdyż później niezwykle trudno wprowadzić zmiany!
W ciągu dwunastu rund zbierzesz tyle kart, by zapełnić swoją planszę pokojami, wybrać kolor dachu i znaleźć miejsce na stylowe lub praktyczne dodatki, tworząc tym samym niepowtarzalny Domek z charakterem. Na koniec gracze porównują swoje dzieła i zliczają punkty za funkcjonalność, dobry projekt, jakość dachu i wykończenie całości.
Piękno i różnorodność kart (prawie 100 unikalnych grafik) potęgują przyjemność płynącą z każdej rozgrywki. Przejrzysta i bardzo spójna z tematem mechanika daje możliwość podejmowania za każdym razem nowych, ciekawych decyzji i budzi chęć zagrania w Domek po raz kolejny i kolejny. Właśnie tak powstaje Domek budowany z sercem!
Dlaczego pokochasz tę grę?
- W pudełku jest aż 108 różnorodnych, przepięknie narysowanych, pełnych detali i nawiązań kart, co sprawi, że każda następna rozrywka będzie dla Was odkrywaniem gry na nowo, tworzeniem Waszego "Domku" po raz kolejny z takim samym entuzjazmem.
- Jako gra praktycznie pozbawiona negatywnej interakcji, "Domek" idealnie sprawdza się, gdy szukamy planszówki do grania w przyjaznej i ciepłej atmosferze. Każdy buduje własny dom i na koniec gry każdy gracz ma komplet pomieszczeń. Nikt niczego nikomu nie może zniszczyć ani specjalnie utrudnić.
- Dzięki możliwości łączenia pomieszczeń w większe pokoje, obecności elementów wykończeniowych oraz kart, które pomagają wprowadzić zmiany do istniejącego już układu na planszy, gra daje pole do popisu osobom lubiącym kombinowanie i planowanie.
- Mechanika gry jest bardzo intuicyjna, do zabawy można zaprosić zupełnych nowicjuszy, a przy niewielkiej pomocy osoby dorosłej nawet przedszkolaki. W końcu każdy jest w stanie wymyślić jak udekorować dom!

Zawartość gry:
- plansza
- 4 plansze gracza
- 60 kart pokojów
- 28 kart dachów
- 20 kart narzędzi, wyposażenia i pomocników
- 10 żetonów wyposażenia
- znacznik pierwszego gracza w kształcie miniaturowego domku
- notes do zapisywania wyników
- instrukcja

Liczba graczy: 2 - 4
Wiek: 7+
Czas rozgrywki: ok. 30 min.

Szczegóły

Tytuł: Domek (5901549927894)
Podtytuł: Wiek: 7+
Autor: Kalicki Klemens
Producent: Rebel
Kod paskowy: 5901549927894
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Format: 27.0x27.0cm
Oprawa: Kartonowa Foliowana
Waga: 1.145 kg

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: