Pola Arle
Wiek: 14+

Games Factory Publishing

  • Format: 31.9x22.5
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
234,91 PLN
Nasza cena
177,85 PLN
Oszczędzasz 25%

Przydzielaj członków swojej rodziny do ważnych zadań: osuszaj bagna, pracuj w polu i hoduj zwierzęta. Przyswajaj tajniki farmerskiego fachu: ulepszaj wykorzystywane narzędzia, stawiaj nowe gospodarcze budynki i kupuj nowatorskie maszyny. Wszystko po to, aby przez szereg miesięcy wyprodukować i sprzedać jak najwięcej towarów oraz zarządzać najbardziej rozbudowaną farmą, zdobywając punkty potrzebne na koniec rozgrywki do zdobycia palmy pierwszeństwa i tytułu najważniejszego farmera w regionie.
Pola Arle to rozbudowana gra ekonomiczna dla jednego lub dwóch graczy, w której zarządzać będziemy olbrzymią farmą w znajdującej się we Fryzji Wschodniej (Niemcy) wiosce Arle pod koniec XVIII wieku.
Niesamowita strategia:
W Pola Arle możesz grać według chwilowego przebłysku i zobaczyć jak sprawdzi się Twoja strategia lub zaplanować każdy ruch w najdrobniejszych szczegółach, nie zostawiając żadnej luki – w Polach Arle możesz zrobić prawie wszystko, bowiem każda z akcji zapewnia nieskończone warianty zaplanowania całościowej strategii.
Bogate wydanie:
W Pola Arle każdy element gry ma swój odpowiednik na stole, od pól narzędzi, przez zagrody, pola, budynki, zwierzęta, maszyny, aż po krajobraz miast, z którymi będziemy handlować. Ogrom elementów gry sprawia, że przyjemność z obcowania z tytułem tylko rośnie.
Pola Arle, to piękna, bogata i głęboka gra, która zapewni Wam doskonałą rozrywkę!
Autorem gry jest Uwe Rosenberg, któy odniósł już światowy sukces, jako twórca gier planszowych, dzięki takim swoim tytułom, jak Agricola czy Fasolki. Spod jego rąk wychodzą tylko najlepsze tytuły. W grze Pola Arle prezentuje fragment rodzinnej historii, gdzie to właśnie w wiosce Arle urodził się i spędził swoje dzieciństwo jego ojciec.

Zawartość pudełka:
- plansza akcji
- plansza zasobów
- 2 plansze włości
- 2 plansze stodół
- 60 drewnianych pionków zwierząt
- 40 drewnianych znaczników torfu
- około 40 innych drewnianych znaczników
- 31 budynków i ponad 150 innych kafelków i żetonów
- notesik
- instrukcja
- 2 karty pomocy
- woreczki foliowe na elementy

Liczba graczy: 1 - 2
Wiek: 14+
Czas rozgrywki: około 90 minut

Szczegóły

Tytuł: Pola Arle
Podtytuł: Wiek: 14+
Autor: Uwe Rosenberg
Producent: Games Factory Publishing
Kod paskowy: 5906395371013
Tytuł oryginału: Fields of Arle
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Format: 31.9x22.5
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 2.35 kg

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: