Cobi: World of Tanks. M46 Patton (3008)
Wiek: 8+

Cobi

  • Format: op. 45 x 5,6 x 30,5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
110,55 PLN
Nasza cena
93,57 PLN
Oszczędzasz 16%

M46 Patton - amerykański czołg podstawowy stanowiący główne wyposażenie armii podczas wojen w Korei i Wietnamie.
Czołg został nazwany na cześć jednego z generałów George’a Pattona, który był zwolennikiem broni pancernej. Patton był wielokrotnie modyfikowanym czołgiem dzięki temu zastosowano lepszy silnik, armatę 90 mm w późniejszych wersjach 105 mm oraz znacznie grubsze opancerzenie.
W grze World of Tanks możesz rozpocząć bitwę czołgiem o oryginalnym wzorze kamuflażu, który upodabnia go do dzikiej bestii. Jest on zainspirowany wzorami, które powszechnie stosowano właśnie w wojnie z Koreą w latach 50. XX wieku. Ich celem było wzbudzenie strachu u żołnierzy wroga, którzy uchodzili za bardzo przesądnych.
Wymiary po złożeniu: 29,5 x 12 cm
Liczba elementów: 525
Liczba figurek: 1
Wiek: 8+

Small Army World of Tanks to nowa kolekcja czołgów opracowanych na podstawie znanej na całym świecie gry on-line. Kolekcja składa się z 19 najpopularniejszych pojazdów. Wśród nich fani znajdą maszyny brytyjskie, niemieckie, amerykańskie i radzieckie. Zabawa tą kolekcją to nie tylko możliwość samodzielnego zbudowania czołgu używanego w grze, lecz także realna korzyść, którą można wykorzystać podczas starcia. W każdym opakowaniu znajdują się dwa unikalne kody dla nowych i obecnych graczy, które pozwalają na osiągnięcie szybszych postępów w grze, zwiększenie umiejętności oraz naprawienie uszkodzonego czołgu.

Produkt gabarytowy: dostawa tylko kurierem.


Szczegóły

Tytuł: Cobi: World of Tanks. M46 Patton (3008)
Podtytuł: Wiek: 8+
Producent: Cobi
Seria: Small Army World of Tanks
Kod paskowy: 5902251030087
Format: op. 45 x 5,6 x 30,5 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje