Auta Tech Truck 5 modeli
mix

Wader

Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
23,99 PLN
Nasza cena
22,39 PLN
Oszczędzasz 7%Produkt mix - wysyłany losowo jeden z pięciu modeli pojazdów:
Tech Truck śmieciarka to idealna zabawka dla najmłodszych. Najnowszy pojazd z serii Tech truck o długości 28 cm wyposażony jest w kontener na śmieci, ruchomy podnośnik umożliwiający opróżnianie kontenera oraz otwieraną tylną klapę. 
Wywrotka z serii Tech Truck ma 23 cm długości, jest wytrzymała, ma nowoczesny, realistyczny wygląd, ciekawą kolorystykę i z pewnością wzbudzi zainteresowanie najmłodszych i zachęci je do zabawy. Z jej pomocą mali budowlańcy będą mogli przewieźć i zrzucić ładunek zarówno w domu, jak i w piaskownicy.
Betoniarka  to wytrzymały pojazd o długości 24 cm, wyposażony w obrotową gruszkę. Dziecko może wsypywać do niej na przykład piasek, dodawać wodę i robić własną mieszankę betonową.
Walec ma długość 24 cm i wyposażony jest w ruchomy walec, który pomoże maluchowi wyrównać teren np. w piaskownicy.
Ładowarka o długości 29 cm z serii Tech Truck pomoże maluchowi załadować i przewozić materiały budowlane potrzebne na budowie, a kierowanie ruchomą łyżką spychacza pozwoli ćwiczyć dziecku koordynację ruchową i motoryczną.
Cała seria Tech Truck charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, dbałością o szczegóły i ciekawą kolorystyką dopasowaną do tego typu pojazdów. Zabawki doskonale nadają się zarówno do zabawy w domu, jak i w ogrodzie, czy piaskownicy. 
Cena dotyczy 1 szt.

Szczegóły

Tytuł: Auta Tech Truck 5 modeli
Podtytuł: mix
Producent: Wader
Kod paskowy: 5900694353107
Języki: polski

Recenzje