Nexo Knights Rycerska tarcza doładowania

Lego

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
110,31 PLN
Nasza cena
96,40 PLNWybierz jednego z 5 bohaterów LEGO® NEXO KNIGHTS™ i daj mu zastrzyk mocy!

Wybierz Lance'a, Claya, Aarona, Macy lub Axela, przyklejając do piankowej tarczy LEGO® NEXO KNIGHTS™ odpowiednią nalepkę z tarczą do zeskanowania. W ten sposób możesz zyskać nowe możliwości w grze NEXO KNIGHTS. Na którą z mocy NEXO KNIGHTS postawisz, żeby zdobyć przewagę nad Jestro i pokonać go wraz z hordami jego lawowych potworów? To świetny prezent dla miłośników zestawów LEGO NEXO KNIGHTS.

- W zestawie piankowa tarcza LEGO® NEXO KNIGHTS™ z futurystycznym motywem oraz 5 naklejek z tarczami do zeskanowania, do użycia w grze cyfrowej.
- Zacznij zabawę w odgrywanie scen bitewnych z udziałem bohaterów i daj się porwać opowieściom z futurystycznego świata LEGO® NEXO KNIGHTS™.
- To świetny prezent dla miłośników zestawów LEGO® NEXO KNIGHTS™.
- Pobierz darmową aplikację LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0 na smartfon lub tablet. Zanim połączysz się z Internetem, spytaj o zgodę rodziców lub opiekunów.
- Zeskanuj tarcze, aby uzyskać 6 mocy NEXO KNIGHTS (Niewzruszona stanowczość, Szybka szarża, Błyskawica ognia, Wściekły pęd, Szybkie ukąszenie, Welon niewidzialności) i zwiększyć woje możliwości w grze NEXO KNIGHTS™!
- Sięgnij też po Tarczę potwora z zestawu 853508, aby zabawa w odgrywanie bitew ze świata LEGO® NEXO KNIGHTS™ stała się jeszcze ciekawsza!


od 6 lat

Szczegóły

Tytuł: Nexo Knights Rycerska tarcza doładowania
Producent: Lego
Kod paskowy: 673419263900

Recenzje