Krzesełko Pocket Lunch Sand (GXP-560960)

Chicco

  • Format:

    - Po rozłożeniu:  102 x 57 x 83

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
360,97 PLNKrzesełko Pocket Lunch!
Pocket Lunch to praktyczne i kompaktowe krzesło do karmienia. Ma mocną konstrukcję, dzięki której jest bezpieczne dla dziecka, a jednocześnie lekkie, dzięki czemu mama i tata mogą je z łatwością przenosić.
Idealne również na wakacje albo na wypad do dziadków. Dziecko czuje się w nim zawsze bezpiecznie i przytulnie – jak w domu!

Składa się w mgnieniu oka!
Pocket Lunch to wysokie krzesełko do karmienia, składane w prosty i szybki sposób… w jedną chwilę jest gotowe do wyjazdu na wakacje!

Łatwe i intuicyjne składanie dzięki prostym, bocznym elementom regulującym.

Bardzo lekkie i kompaktowe
Dzięki uchwytowi do przenoszenia po złożeniu jest bardzo poręczne. Podróż i wizyta u babci i dziadka nigdy nie były tak łatwe!

Wygoda dla dziecka!

Krzesło Pocket Lunch ma szerokie i miękkie siedzisko, w którym dziecko czuje się bezpiecznie i wygodnie. Dzięki odchylanemu oparciu dziecko może w nim jeść i odpoczywać:
- 3 pozycje odchylenia oparcia
- Podnóżek
- Szerokie siedzisko. Twarda bariera krokowa przymocowana bezpośrednio do tacki, bezpieczna i nieograniczająca swobody ruchów dziecka

Szeroka tacka
Regulowana tacka, którą można również zdjąć, pozwala na dostosowanie przestrzeni do spożywania posiłku do potrzeb Twoich i dziecka.

Obszerny koszyk
do przechowywania wszystkiego, co potrzebne podczas posiłku.


od 6 miesięcy

Szczegóły

Tytuł: Krzesełko Pocket Lunch Sand (GXP-560960)
Wydawnictwo: Chicco
Kod paskowy: 8058664018802
Format:

- Po rozłożeniu:  102 x 57 x 83

Recenzje