Małpiszony
Wiek: 8+

Rebel

  • Format: 10.9x10.8
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
39,95 PLN
Nasza cena
28,15 PLN
Oszczędzasz 30%

Małpiszony to szybka i przyjemna gra towarzyska, w którą bawić się może od 4 do aż 8 osób, przy czym decydując się na rozgrywkę w wariancie drużynowym bez żadnego problemu liczba graczy może być jeszcze większa.
Podczas zabawy wszyscy gracze otrzymują karty z zadaniami pochodzące z jednego zestawu, a następnie za pomocą dwóch kostek losuje się, która z czynności na karcie ma być wykonywana przez uczestników. Jedna losowa osoba (lub dwie przy większej ilości graczy) otrzymuje jednak zamiast tego kartę małpowania - posiadając ją nie wie ona, jaką czynność trzeba wykonać!
"Małpa" musi bacznie obserwować innych graczy i jak najlepiej odwzorować ich zachowania, tak, aby nikt nie zorientował się, że naśladuje innych. Na koniec rundy wszyscy gracze jednocześnie starają się wskazać osobę, która ich zdaniem jest małpą - trafna ocena sytuacji i wskazanie właściwego gracza przynosi punkty. Z kolei gracz będący "małpą" punktuje za każdą osobę, którą udało się oszukać zdolnością udawania i przez to wskazała ona na niewłaściwego uczestnika gry.
Podczas zabawy w Małpiszony gracze wykonywać będą przeróżne aktywności. Komiczne ruchy i czynności, śpiewanie, nietypowy sposób mówienia... to tylko kilka z naprawdę nietypowych zadań, które w połączeniu z presją związaną z naśladownictwem i szybkim czasem rozgrywki sprawiają, że będziecie się świetnie bawić.

Zawartość pudełka:

- 216 kart zadań (80x80 mm)
- instrukcja

Liczba graczy: 4 - 8
Wiek: 8+
Czas rozgrywki: około 15 minut


Szczegóły

Tytuł: Małpiszony
Podtytuł: Wiek: 8+
Autor: Sentis Julien
Producent: Rebel
Kod paskowy: 5902650610439
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Format: 10.9x10.8
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 0.17 kg

Recenzje