Zombiaki Ameryki
Wiek: 12+

Rebel

  • Format: 21.5x27.2
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
149,95 PLN
Nasza cena
85,83 PLN
Oszczędzasz 43%

Cześć,
Martin z tej strony. W zeszłym roku wraz z rodzicami i siostrą przeżyliśmy odjechaną przygodę. Straciliśmy po drodze kilku przyjaciół, ale udało nam się też nawiązać parę nowych znajomości. Świat się kończy, ale przynajmniej możemy żyć pod chmurką. Nie ma szkoły, a ja załapałem się na nową fuchę - robię amunicję, żeby mój tata miał czym faszerować zombiaki. Mam masę wolnego czasu i z nudów postanowiłem stworzyć tę grę, która opowiada o naszej wyprawie. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.
Martin
Zombiaki Ameryki to polskie wydanie gry autorstwa Martina Wallace'a. Stylistyka gry została przygotowana tak, jakby to kilkunastoletni chłopiec, znajdując podczas tułaczki po Stanach Zjednoczonych pudełko z grą, przerobił je wykorzystując różne znalezione podczas podróży elementy, poprawiając je markerem, za ilustracje wykorzystując zrobione przez siebie zdjęcia, a za żetony i znaczniki - kapsle i zużyte karty kredytowe.
Zombiaki Ameryki to wyprawa samochodowa rodem z horroru. Jedziecie z Chicago do Los Angeles, uciekając przed zarazą zombie w USA. Będziecie musieli wykazać się nie lada zaradnością, aby pokonać swoich przeciwników i przetrwać tę podróż! Aby mieć szansę na zwycięstwo, przynajmniej jeden z grupy ocalałych danego gracza musi dotrzeć do Zachodniego Wybrzeża. Gdy więcej graczy doprowadzi swoich ocalałych do Los Angeles, wygrywa ten z nich, który na koniec gry odwiedzi najbardziej czadowe lokacje.
Zawartość pudełka:
    - 76 kart przygód
    - 4 karty zakończenia
    - 7 czarnych kości
    - 3 czerwone kości
    - 4 pionki Liderów Ocalałych
    - 4 znaczniki licytacji
    - 18 pionków Ocalałych
    - 10 pionków Zombie
    - plansza licytacji
    - 30 żetonów amunicji
    - 30 żetonów paliwa
    - 30 żetonów adrenaliny
    - 9 żetonów specjalnych
    - 2 znaczniki skażonych obszarów

Liczba graczy: 1 - 4
Wiek: 12+
Czas rozgrywki: około 30 - 60 minut

Szczegóły

Tytuł: Zombiaki Ameryki
Podtytuł: Wiek: 12+
Autor: Martin Wallace
Producent: Rebel
Kod paskowy: 3558380040668
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Format: 21.5x27.2
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 0.86 kg

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: