Zestaw 3 gier: Korsar, Pentos, Zero

Trefl

  • Format: 09.0x09.0cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
105,01 PLN
Nasza cena
48,30 PLNZestaw trzech gier karcianych - Korsar - Pentos - Zero.
Korsar - Szykuj się do bitwy, korsarzu! Rozkazy są jasne: zdobądź wrogie galeony i chroń własne statki! Bądź czujny i rozważny! Nie bój się walki, nie miej litości! Do abordażu! W grze Korsar Reinera Knizii wcielisz się w rolę kapitana statku korsarskiego. Twoje zadania to po pierwsze ochrona wypełnionych po brzegi złotem, srebrem i innymi kosztownościami galeonów, a po drugie nieustanne próby zawładnięcia równie zasobnymi okrętami Twoich przeciwników. Zwycięży ten, kto na końcu gry zgromadzi największą ilość bogactw.
Informacje o grze:
Wiek: 8+ 
Liczba graczy: 2-8
Czas gry: 20 minut
Opakowanie zawiera:
- 78 kart
- instrukcja
Pentos - Wreszcie nadszedł czas wyczekiwanego przez wszystkich corocznego Festiwalu Czarów! Podczas pokazu magicznego kunsztu w szranki stajecie Wy: Uczniowie Czarnoksiężnika! Waszym zadaniem jest umiejętne łączenie magicznych składników tak, aby uzyskane z nich mikstury po spożyciu pozwoliły Wam rzucać potężne czary. Olśnijcie publiczność czarnoksięską wirtuozerią, dajcie pokaz zmyślności i sprytu! Nie zapominajcie jednak o uwadze i ostrożności. Magia bywa zdradliwa, a niewłaściwe połączenie składników może sprawić, że zamiast w rycerza w lśniącej zbroi zmienicie się w ropuchę, stając się pośmiewiskiem dla rywali! Autorem gry karcianej Pentos jest Bruno Cathala jeden z najbardziej cenionych twórców gier.
Informacje o grze:
Wiek: 8+
Liczba graczy: 2-5
Czas gry: 20 minut
Opakowanie zawiera:
- 55 kart
- Instrukcja
Zero Zero - jest grą karcianą łączącą taktykę, blef i obserwację. Cel gry jest jasny: zdobyć jak najmniejszą liczbę punktów, starając się uzyskać kombinację doskonałą: ZERO. Autor Zero Reiner Knizia jest jednym z najpopularniejszych twórców gier karcianych i planszowych na świecie.
Informacje o grze:
Wiek: 8+
Liczba graczy: 3-5
Czas gry: 20 minut
Opakowanie zawiera:
- 56 kart
- Instrukcję

Szczegóły

Tytuł: Zestaw 3 gier: Korsar, Pentos, Zero
Producent: Trefl
Kod paskowy: 2014091165164
Języki: polski
Rok wydania: 2014
Format: 09.0x09.0cm
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 0.47 kg

Recenzje