Puzzle Schmidt Pięcioraczki 1000 elementów

G3

  • Format: 37.0x27.0cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
40,00 PLN
Nasza cena
33,97 PLN
Oszczędzasz 16%Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane.
Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną! Kolekcja SCHMIDT SPIELE.
Wymiary motywu: 69,3x49,3 cm

Oryginalne opakowanie oraz wysoka jakość wykonania marki Schmidt Spiele powodują, że puzzle cieszą się dużą popularnością jako asortyment prezentowy. Każda chwila spędzona przy nich to radość nie tylko dla najmłodszych, lecz również i starszych wielbicieli puzzli. Schmidt Spiele produkuje puzzle już od początku ubiegłego wieku, a dzisiaj jest jednym z wiodących producentów nie tylko na rynku niemieckim, ale i światowym. Żeby małe elementy mogły zapewnić rozrywkę na długo, muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Puzzle marki Schmidt Spiele spełniają ten warunek i dlatego określane są mianem "Premium Quality". Systematyczne kontrole, najwyższej jakości surowce, innowacyjne metody produkcji i wyszukane motywy graficzne, to to co je wyróżnia.

Szczegóły

Tytuł: Puzzle Schmidt Pięcioraczki 1000 elementów
Producent: G3
Kod paskowy: 4001504583019
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Format: 37.0x27.0cm
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 0.862 kg

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: