Obecność
Wiek: 10+

Games Factory Publishing

  • Format: 14.7x20.1
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
79,99 PLN
Nasza cena
57,88 PLN
Oszczędzasz 28%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złJest XXV wiek. Minęło wiele pokoleń od czasu, kiedy ludzkość zdecydowała się na ucieczkę w kosmos w poszukiwaniu nowego domu. Mimo lat intensywnych badań prowadzonych w najdalszych zakątkach galaktyki, jak dotąd nie znaleziono żadnych innych inteligentnych form życia. Podczas ostatniego przeszukiwania archiwów Starej Ziemi odkryto coś niepokojącego. Wiele wskazuje na to, że wszelkie informacje dotyczące planety zwanej Artemią zostały usunięte z oficjalnych baz danych i katalogów. Zaintrygowani tym faktem wyruszyliście w nieznane na niebezpieczną misję badawczą. 

Obecność to asymetryczna gra karciana, w której jeden gracz (Obcy) staje do walki przeciwko pozostałym graczom (Rozbitkom). Jeśli jesteś jednym z Rozbitków, będziesz używał kart Miejsc, aby z ich pomocą przemierzać i badać planetę Artemia. Korzystaj z jej tajemniczych mocy oraz kart Przetrwania i unikaj schwytania przez Obcego do czasu przybycia misji ratunkowej.
Jeśli zaś wcielisz się w rolę Obcego, Twoim celem będzie schwytanie Rozbitków ze statku badawczego i zasymilowanie ich z ekosystemem rodzimej planety. Korzystaj z kart Pościgu oraz aktywuj tajemnicze moce planety, aby przeprowadzać wielokrotne ataki na Rozbitków, osłabiając ich wolę przetrwania i szansę na przeżycie.

Zawartość pudełka:
- plansza
- 55 kart miejsc
- 20 kart pościgu
- 15 kart przetrwania
- 18 znaczników determinacji
- znacznik asymilacji
- znacznik misji ratunkowej
- znacznik aktywacji
- 3 żetony pościgu

Liczba graczy: 2 - 7
Wiek: 10+
Czas rozgrywki: około 45 minut


Szczegóły

Tytuł: Obecność
Podtytuł: Wiek: 10+
Autor: Ghislain Masson
Producent: Games Factory Publishing
Kod paskowy: 5906395371235
Tytuł oryginału: Not Alone
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Format: 14.7x20.1
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 0.41 kg

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: