Speed Ferrari FXX K i centrum techniczne (75882)

Lego

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
229,99 PLN
Nasza cena
221,97 PLN
Oszczędzasz 4%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złProjektuj, testuj i ścigaj się z modelem Ferrari FXX K car!

Sięgnij po zestaw LEGO® Speed Champions, by razem z inżynierami z centrum technicznego wymyślać najnowocześniejsze rozwiązania. Do testów posłuży Ci miniaturowy model samochodu Ferrari FXX K do złożenia, a w zestawie znajdziesz także tunel aerodynamiczny z działającymi rolkami i obracającą się turbiną. W laboratorium testowe znajdziesz elementy ułatwiające wymyślanie historii: tablicę projektanta, monitory komputerowe, trójwymiarowy model samochodu i szkic modelu FXX K. Będą one dodatkową pożywką dla wyobraźni początkujących konstruktorów silników i kierowców wyścigowych. Zestaw zawiera cztery minifigurki.

- W zestawie znajdziesz cztery minifigurki: kierowcę Ferrari, dwóch inżynierów i technika.
- Zestaw zawiera centrum badawcze z pełnym detali laboratorium i tunelem aerodynamicznym, a do tego model samochodu Ferrari FXX K do złożenia w wersji LEGO® Speed Champions.
- W laboratorium testowe znajdziesz specjalnie dobrane elementy ułatwiające wymyślanie historii: tablicę projektanta, monitory komputerowe, plany silnika, drukarkę 3D, trójwymiarowy model samochodu oraz szkic FXX K na ścianie.
- Umieść samochód w tunelu aerodynamicznym, który ma obracającą się turbinę i bieżnię z ruchomymi rolkami.
- Model Ferrari FXX K do zbudowania ma kabinę z miejscem dla minifigurki, koła z gumowymi oponami oraz realistyczne detale.
- Wśród akcesoriów znajdziesz kask wyścigowy kierowcy Ferrari, klucz i przenośny terminal danych.
- Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 8 lat.


od 8 lat

Szczegóły

Tytuł: Speed Ferrari FXX K i centrum techniczne (75882)
Producent: Lego
Kod paskowy: 5702015868105

Recenzje