Lego Batman: Przesyłka specjalna Scarecrowa (70910)
Wiek: 7+

Lego

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
177,69 PLN
Nasza cena
165,98 PLNPomóż Batmanowi™ zatrzymać dostawę strasznej pizzy Scarecrowa™!
Obroń elektrownię w Gotham przed atakiem za pomocą toksyny strachu w tym emocjonującym zestawie LEGO® BATMAN: FILM Przesyłka specjalna Scarecrowa™, zawierającym skuter do dostawy pizzy Scarecrowa z przyczepą i budkę ochroniarza. Zdejmij boki przyczepy skutera, przekręcając szyld na dachu i odkryj ukryty zbiornik toksyny strachu. Podnoś i opuszczaj szlaban przy budce lub przebij się przez nią skuterem. W zestawie są trzy minifigurki.

- W zestawie trzy minifigurki: Batman™, Scarecrow™ i ochroniarz.
- Skuter do dostawy pizzy ma miejsce na minifigurkę, przezroczyste światła przednie, przyczepę ze zdejmowanymi bokami i zbiornik toksyny strachu.
- Obróć szyld z pizzą na dachu przyczepy, by odczepić jej boki i odkryć zbiornik z toksyną strachu.
- Budka ochroniarza ma szlaban, który się podnosi, opuszcza i „wybucha”, gdy przejedzie przez niego skuter. Na dachu jest miejsce, z którego może zeskoczyć Batman™. Zestaw zawiera również naklejkę z napisem „Gotham Energy” i akcesoria, takie jak kamera do monitoringu, kubek i przezroczyste światełka.
- Broń: dwa Batarangi Batmana.
- Akcesoria: płaszcz i nowy pas na broń Batmana (nowość z sezonu wiosennego 2017 r.), hełm Scarecrowa, pizza i pudełko na pizzę oraz czapka ochroniarza.


od 7 lat

Szczegóły

Tytuł: Lego Batman: Przesyłka specjalna Scarecrowa (70910)
Podtytuł: Wiek: 7+
Producent: Lego
Seria: Lego Batman
Kod paskowy: 5702015869843
Oprawa: pudełko

Recenzje