Aqua Dragons Zestaw podstawowy z lampką LED

Aqua Dragons

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
175,99 PLN
Nasza cena
119,72 PLN
Oszczędzasz 32%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złAqua Dragons to żywe gatunki wodne z rodziny skorupiaków. Ich jaja mają niesamowitą naturalną zdolność zwaną cryptobiosis, która pozostawia je przy życiu, ale w stanie hibernacji, dzięki czemu mogą się obudzić po wielu latach, potrzebują do tego tylko wody.
Aqua Dragons żyły w morzach i słonych jeziorach na Ziemi przez miliony lat, nawet wtedy gdy po Ziemi wędrowały dinozaury!
Ich bardzo wydajny sposób życia oraz proces reprodukcji umożliwił im przetrwanie do dnia dzisiejszego, prawie tak samo jak było to miliony lat temu. Badania wykazały, że jaja przechowywane w szczelnie zamkniętych pojemnikach przez okres do 20 lat wciąż wylęgały, na skutek kontaktu z wodą.
A więc Aqua Dragons są prawdziwymi małymi podróżnikami, które potrafią wyrastać i dorastać w domu, budząc je z ich hibernacji.
Aqua Dragons są jednocześnie najlepszą zabawką i zwierzątkiem domowym, w które ciekawe dzieci oraz miłośnicy zwierząt wkładają całe swoje serce.
Wylęganie i rozwijanie Aqua Dragons pomaga dzieciom nauczyć się najważniejszych wartości, takich jak dbanie o żyjącą istotę, odpowiedzialności, opieki nad nimi, a także traktowania żywych zwierząt z szacunkiem. Produkt jest również wysoce edukacyjny pod względem nauki, anatomii, biologii, biologii morskiej, a nawet historii i geografii.
Zestaw podstawowy lampką LED (jajka, pokarm, pipetka, miarka do pokarmu)

Szczegóły

Tytuł: Aqua Dragons Zestaw podstawowy z lampką LED
Producent: Aqua Dragons
ISBN: 8437006044875
Oprawa: pudełko

Recenzje