Przytulaczek Owieczka (629062)

Moulin Roty

  • Format: 40.0x40.0cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
113,10 PLN
Nasza cena
80,75 PLN
Oszczędzasz 29%

Przytulaczek Owieczka to mięciutka zabawka do utulenia z kolekcji Les Jolis Pas Beaux. Doskonała już od pierwszych dni życia. Wykonana z przyjemnego dla delikatnej skóry dziecka materiału, który otula niemowlę dając poczucie, że przyjaciel jest zawsze blisko.
Wyhaftuj imię dziecka na przytulaczku Twojego dziecka, aby uzyskać wyjątkowy i oryginalny prezent.
Wielkość Owieszki: 40 x 40 cm
Moulin Roty to francuska firma, istniejąca od 1972 roku, która tworzy bajeczne zabawki wzorowane na zabawkach z minionej epoki. Kolorowe, delikatne tkaniny o zróżnicowanych fakturach oraz wzory z których wykonywane są zabawki dostosowano do dziecięcych potrzeb, co wpływa na dziecięcą wyobraźnię i dostarcza naszym maluchom całe mnóstwo radości. Kolekcje zabawek to urocze zwierzaki kaczki, króliki czy myszki, ale także pacynki, drewniane samochodziki, klocki, grzechotki i całe mnóstwo zestawów tematycznych do twórczych i rozwijających zdolności dziecka zabaw.Przytulaczek Owieczka to mięciutka zabawka do utulenia z kolekcji Les Jolis Pas Beaux. Doskonała już od pierwszych dni życia. Wykonana z przyjemnego dla delikatnej skóry dziecka materiału, który otula niemowlę dając poczucie, że przyjaciel jest zawsze blisko.
Wyhaftuj imię dziecka na przytulaczku Twojego dziecka, aby uzyskać wyjątkowy i oryginalny prezent.
Wielkość Owieszki: 40 x 40 cm
Moulin Roty to francuska firma, istniejąca od 1972 roku, która tworzy bajeczne zabawki wzorowane na zabawkach z minionej epoki. Kolorowe, delikatne tkaniny o zróżnicowanych fakturach oraz wzory z których wykonywane są zabawki dostosowano do dziecięcych potrzeb, co wpływa na dziecięcą wyobraźnię i dostarcza naszym maluchom całe mnóstwo radości. Kolekcje zabawek to urocze zwierzaki kaczki, króliki czy myszki, ale także pacynki, drewniane samochodziki, klocki, grzechotki i całe mnóstwo zestawów tematycznych do twórczych i rozwijających zdolności dziecka zabaw.

Szczegóły

Tytuł: Przytulaczek Owieczka (629062)
Producent: Moulin Roty
Seria: Les Jolis Pas Beaux
Kod paskowy: 3575676290620
Format: 40.0x40.0cm

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: