Maskotka Sówka Isidore (632059)

Moulin Roty

  • Format: 30.0 cm
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
130,60 PLN
Nasza cena
93,25 PLN
Oszczędzasz 29%Urocza przytulankaSówka Isidore lubianej przez dzieci kolekcji La Grande Famillie. Sówka doskonale sprawdzi się zarówno podczas całodziennych harców maluszka jak i w porze snu.
La Grande Famille francuskiej marki Moulin Roty to rodzina przepięknych maskotek w bajecznych kolorach. Idealne na oryginalny prezent! Maskotka wykonana jest z miękkiego materiału. Wszystkie postaci La Grande Familie noszą nietuzinkowe kreacje, które można zmieniać, kreując ich nowy wizerunek!
Wielkość: 30 cm
Moulin Roty to francuska firma, istniejąca od 1972 roku, która tworzy bajeczne zabawki wzorowane na zabawkach z minionej epoki. Kolorowe, delikatne tkaniny o zróżnicowanych fakturach oraz wzory z których wykonywane są zabawki dostosowano do dziecięcych potrzeb, co wpływa na dziecięcą wyobraźnię i dostarcza naszym maluchom całe mnóstwo radości. Kolekcje zabawek to urocze zwierzaki: kaczki, króliki czy myszki, ale także pacynki, drewniane samochodziki, klocki, grzechotki i całe mnóstwo zestawów tematycznych do twórczych i rozwijających zdolności dziecka zabaw.

Szczegóły

Tytuł: Maskotka Sówka Isidore (632059)
Producent: Moulin Roty
Seria: LA GRANDE FAMILLE
Kod paskowy: 3575676320594
Format: 30.0 cm

Recenzje