Wieża z kostek (632210)

Moulin Roty

  • Format: 14.5x14.5x14.5cm
  • Oprawa: kartonowa
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
111,40 PLN
Nasza cena
79,59 PLN
Oszczędzasz 29%

Kolorowe kartonowe, sześciene klocki z różnymi ilustracjami przedstawiającymi postacie z kolekcji  LA GRANDE FAMILLE umożliwiają naukę m.in. liczb czy słów poprzez zabawę. Klocki dają możliwość tworzenia przeróżnych budowli o dowolnym kształcie, a tym samym rozwijają kreatywność malucha.
Są to ewolucyjne kostki - kostki można układać jedna na drugiej od największej do najmniejszej, ale można też kostki wkładać jedna w drugą tak, aby wszystkie zmieściły się w największej kostce.
Umieszczone na komodzie lub półce kostki będą stanowić piękną dekorację w dziecięcym pokoju.
Wiek: 12 mies.+
Moulin Roty to francuska firma, istniejąca od 1972 roku, która tworzy bajeczne zabawki wzorowane na zabawkach z minionej epoki. Kolorowe, delikatne tkaniny o zróżnicowanych fakturach oraz wzory z których wykonywane są zabawki dostosowano do dziecięcych potrzeb, co wpływa na dziecięcą wyobraźnię i dostarcza naszym maluchom całe mnóstwo radości. Kolekcje zabawek to urocze zwierzaki: kaczki, króliki czy myszki, ale także pacynki, drewniane samochodziki, klocki, grzechotki i całe mnóstwo zestawów tematycznych do twórczych i rozwijających zdolności dziecka zabaw.


Szczegóły

Tytuł: Wieża z kostek (632210)
Producent: Moulin Roty
Seria: LA GRANDE FAMILLE
Kod paskowy: 3575676322109
Format: 14.5x14.5x14.5cm
Oprawa: kartonowa

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: