Grzechotka kotek Chamalo (660002)

Moulin Roty

  • Format: 14.0x9.5 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
58,43 PLN
Nasza cena
52,71 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złPrześliczna grzechotka w postaci pluszowego kotka z kolekcji LES PACHATS to miła, miękka zabawka, doskonała już od pierwszych dni życia. Wykonana bardzo starannie jak przystało na Moulin Roty, niebanalna pluszowa grzechotka idealnie odnajdzie się w roli pierwszej zabawki maluszka. Łatwy do trzymania małymi rączkami kotek zapewni Maluchowi wrażenia dotykowe i słuchowe.
Dzięki niewielkiemu rozmiarowi kotek może łatwo wślizgnąć się do torby i będzie towarzyszyć dziecku wszędzie podczas podróży i wspólnych zabaw o każdej porze dnia.
Wielkość: 14 x 9.5 cm
Moulin Roty to francuska firma, istniejąca od 1972 roku, która tworzy bajeczne zabawki wzorowane na zabawkach z minionej epoki. Kolorowe, delikatne tkaniny o zróżnicowanych fakturach oraz wzory z których wykonywane są zabawki dostosowano do dziecięcych potrzeb, co wpływa na dziecięcą wyobraźnię i dostarcza naszym maluchom całe mnóstwo radości. Kolekcje zabawek to urocze zwierzaki: kaczki, króliki czy myszki, ale także pacynki, drewniane samochodziki, klocki, grzechotki i całe mnóstwo zestawów tematycznych do twórczych i rozwijających zdolności dziecka zabaw.

Szczegóły

Tytuł: Grzechotka kotek Chamalo (660002)
Producent: Moulin Roty
Seria: LES PACHATS
Kod paskowy: 3575676600023
Format: 14.0x9.5 cm

Recenzje