Piraci z Karaibów - Cicha Maria (71042)

Lego

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
1313,54 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złOdkryj tajemnice Cichej Marii!
Zanurz się w magicznej atmosferze „Piratów z Karaibów” dzięki tej niezwykłej replice Cichej Marii, imponującego statku-widmo. Ten niezwykle szczegółowy model LEGO® składa się z ponad 2200 klocków. Statek ma dziób na zawiasach, otwierany, kościany kadłub z elementami sugerującymi rozkład i zniszczenie, ruchomy ster, zapadający się główny maszt i dwa dodatkowe maszty, długi bukszpryt z bocianim gniazdem i masztem, poszarpane żagle oraz szczegółowy pokład rufowy. W zestawie jest też łódź z dwoma wiosłami oraz różne uzbrojenie i akcesoria. Model zapewnia spore wyzwanie konstruktorskie i satysfakcjonującą zabawę, a dołączona podstawka pozwala wyeksponować go w domu lub w biurze. W zestawie osiem minifigurek: kapitan Jack Sparrow, Henry, Carina, porucznik Lesaro, kapitan Salazar, oficer Madga, oficer Santos i galion Cichej Marii, a także dwa odczepiane duchy rekinów.

- W zestawie osiem minifigurek: kapitan Jack Sparrow, Henry, Carina, porucznik Lesaro, kapitan Salazar, oficer Madga, oficer Santos i galion Cichej Marii, a także dwa odczepiane duchy rekinów.
- Statek ma dziób na zawiasach, otwierany, kościany kadłub z elementami sugerującymi rozkład i zniszczenie, ruchomy ster, trzy maszty, w tym zapadający się główny maszt, długi bukszpryt z bocianim gniazdem i masztem, poszarpane żagle oraz łódź z dwoma wiosłami.
- Broń: dwa szare miecze, trzy czarne miecze i pistolet.
- W zestawie jest też tarcza i miecz galionu Cichej Marii.
- Akcesoria: kompas, sekstant, luneta, dwie miotły i statek w butelce.
- Specjalne elementy w zestawie to klocek fryzury kapitana Salazara i dekorowany dziennik Galileusza z drukowaną okładką i stroną o astronomii.
- Podnieś dziób na zawiasach i otwórz kościany kadłub, by przejść z trybu żeglugi do ataku.
- Otwórz środkową część kadłuba i wypuść duchy rekinów.


od 14 lat

Szczegóły

Tytuł: Piraci z Karaibów - Cicha Maria (71042)
Wydawnictwo: Lego
Kod paskowy: 5702015866835

Recenzje