Century Korzenny Szlak
Wiek: 8+

Cube

  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
169,00 PLN
Nasza cena
128,31 PLN
Oszczędzasz 25%Niezmierzone bogactwa korzennego szlaku czekają na tych, którzy będą dość sprytni i odważni, żeby po nie sięgnąć! Stań na czele kupieckiej karawany, uważnie planuj i handluj z głową, a legendarny szlak odpłaci ci górami złota!
Century: Korzenny Szlak (wcześniej zapowiadana pod tytułem Caravan) to doskonała strategiczna gra planszowa, w której głębia i różnorodność wyborów idzie w parze z niespotykaną prostotą zasad.
Century: Korzenny Szlak oprócz przemyślanej w najdrobniejszych szczegółach mechaniki, to także przepiękna oprawa graficzna i wykonanie. Wczujcie się w klimat egotycznej wyprawy kupieckiej korzystając z dużych, wyśmienicie ilustrowanych kart, a sprzedane przyprawy umieszczajcie w specjalnie do tego przygotowanych miseczkach!
Century: Korzenny Szlak to pierwsza gra nowej trylogii, na którą składać się będą trzy niezależne produkcje, które można będzie ze sobą łączyć. Każda z gier osadzona będzie w innym okresie historycznym i przeniesie Was w realia innych czasów między XV a XVII wiekiem. W każdej z nich otrzymacie nieco inny obraz handlu i szlaki handlowe.

Zawartość pudełka:

- 104 karty (kupieckie, bogactwa, karawan)
- 4 plastikowe miseczki na przyprawy
- 105 drewnianych kostek przypraw (kurkuma, szafran, kardamon, cynamon)
- 20 żetonów monet
- instrukcja

Liczba graczy: 2 - 5
Wiek: 8+
Czas rozgrywki: ok. 45 minut


Szczegóły

Tytuł: Century Korzenny Szlak
Podtytuł: Wiek: 8+
Autor: Emerson Matsuuchi
Producent: Cube
Kod paskowy: 5902768838664
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Oprawa: Pudełko kartonowe

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: