Browars - Prawo Pubów
Wiek: 18+

Cube

  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
55,01 PLN
Nasza cena
48,44 PLN
Oszczędzasz 12%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złZrobisz 5 przysiadów po 10 obrotach wokół własnej osi? Zadzwonisz do szefowej i wyznasz jej miłość? Po piwku, dwóch... może pięciu niemożliwe staje się możliwe! A możliwe okazuje się być całkiem trudne... Robienie głupich rzeczy przy kuflu ulubionego złocistego trunku jest drugą najlepszą rzeczą na świecie - zaraz po patrzeniu, jak kolega robi coś głupszego!
BroWars to prześmieszna, szybka i lekka karcianka do zagrania w pubie lub w domu, przy piwie czy innym trunku. Sprawdza się zarówno w gronie znajomych jak i wśród dopiero co poznanych osób.
Na uczestników czeka szereg wyzwań umysłowych, sprawnościowych i innych, które gwarantują wszystkim pełno śmiechu i doskonałej zabawy!
W trakcie rozgrywki gracze będą pojedynkować się na różnego rodzaju zadania, kombinować, używać akcji specjalnych, a wszystko po to, żeby zdobyć jak najbardziej wartościowe spośród specjalnych kafli piwa. Aby wygrać, trzeba się wykazać zarówno umiejętnością planowania i strategicznego myślenia, gotowością do wykonywania najróżniejszych - szalonych i trudnych
Zawartość pudełka:
- 40 kafli
- 110 kart
- instrukcja
Liczba graczy: 3 - 6
Wiek: 18+
Czas rozgrywki: około 30 - 45 minut


Szczegóły

Tytuł: Browars - Prawo Pubów
Podtytuł: Wiek: 18+
Autor: Tomasz Gałkowski, Bartosz Rzepka
Producent: Cube
Kod paskowy: 5902768838473
Język oryginału: polski
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Oprawa: Pudełko kartonowe

Recenzje