51.Stan: Master Set - Zgliszcza
Wiek: 14+

Portal Games

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
50,00 PLN
Nasza cena
36,81 PLN
Oszczędzasz 27%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Cień dawnej świetności spowija całe miasta Stanów Zjednoczonych. Po horyzont rozciągają się ruiny budynków dawnej cywilizacji. Większość uważa, że wypełnione są tylko kurzem i niebezpieczeństwem. Jednak te spowite radiacją ziemie przemierzają jednostki, które potrafią wycisnąć z nich wiele dobrego. Ten stary magazyn pokryty mchem? Po kilku godzinach doświadczony zbieracz uczyni z niego bezpieczne schronienie z odrobiną żarcia, ciepłych koców i kilku innych cennych rzeczy do przehandlowania. Myślisz, że uda ci się nauczyć od tych szperaczy paru sztuczek i doprowadzić twoją Frakcję  do zwycięstwa?
51. Stan Master Set: Zgliszcza to pierwsze rozszerzenie do gry 51 Stan: Master Set inspirowane starym dodatkiem o nazwie Ruiny wydanym w 2012. Nowy zestaw 50 kart z dodatku Zgliszcza, wprowadza ulubione karty z oryginalnego rozszerzenia, które dodają nową mechanikę do podstawowej wersji gry.
W 51. Stanie: Zgliszczach nic nie jest stracone, wszystko da się odzyskać –  czyli będziecie mogli przeglądać stos kart odrzuconych po najbardziej wartościowe lokacje  i ponownie użyć ich w swoim Stanie. Rozszerzenie wprowadza również karty, które mocno wpływają na Ruiny czyniąc grę jeszcze bardziej tematyczną dzięki ruinom zniszczonego świata.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: 51. Stan: Master Set.

Zawartość:
-
44 karty z dodatku Zgliszcza
- 6 żółtych kart Połączeń
- instrukcja

Liczba graczy: 1 - 4
Wiek: 14+
Czas rozgrywki: około 60 - 90 minut

Szczegóły

Tytuł: 51.Stan: Master Set - Zgliszcza
Podtytuł: Wiek: 14+
Producent: Portal Games
ISBN: 5902560380538

Recenzje