Skoczek krówka Czarna (109)

Tootiny

  • Format:

    - Długość: 50 cm
    - Wysoko&#

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
75,42 PLN
Nasza cena
57,71 PLN
Oszczędzasz 24%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złKrówka Tootiny - Czarna w białe łaty
Skoczek Tootiny - dmuchana, gumowa zabawka do skakania.
Skoczki Tootiny to wesołe nadmuchiwane zabawki do skakania dla dzieci. Każdy maluch uwielbia hycać, hopsać, podskakiwać na swoich malutkich nóżkach. Gumowe zabawki Tootiny zapewniają ogromną i niepowtarzalną frajdę ze skakania.
Dzieci kochają krówkę Tootiny nie tylko dlatego, że jest bardzo ładna i skoczna! Jej miękkie gumowe rogi są łatwe do chwytania dla małych dłoni, a pastelowe kolory w charakterystyczne białe łatki przykuwają uwagę dzieci. Nawet te najmłodsze, za małe by skakać na skoczku, interesują się stojącą w pokoiku kolorową krówką.
Napompowany Skoczek Tootiny to wyjątkowy środek transportu dla dzieci, idealny do brykania po domu i ogrodzie. Aby wesoło podskakiwać wystarczy usiąść na nadmuchaną krówkę, złapać za wystające uszy i ruszyć w podskokach do przodu.
Skoczki Tootiny są wykonane z wysokiej jakości gumy i działają jak piłka gimnastyczna, pozytywnie wpływając na rozwój psychofizyczny dziecka, rozwijając zmysł równowagi, poprawiając sylwetkę, wzmacniając kręgosłup i koordynację rąk i nóg. Dzięki Skoczkom Tootiny zapewnisz dziecku wyjątkowy sposób na wielogodzinną zabawę, wypełnioną aktywnością fizyczną i masą radości. Skoczek przeznaczony jest dla dzieci powyżej 1 roku życia, młodsze mogą bawić się pod nadzorem osób dorosłych.


od 12 miesięcy

Szczegóły

Tytuł: Skoczek krówka Czarna (109)
Producent: Tootiny
Kod paskowy: 5907630901095
Format:

- Długość: 50 cm
- Wysoko&#

Recenzje