Rowerek biegowy Fin Plus green (52348)

Lionelo

 • Format:

  - Wymiary rowerka: 90 x 42 x 56 cm
  - Ś

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
98,73 PLN
Nasza cena
93,66 PLN
Oszczędzasz 6%Stylowy rowerek biegowy FIN Plus pomoże rozwinąć zręczność ruchową i koordynację Twojego dziecka . Jeżdżąc na rowerku biegowym, młody kierowca nauczy się utrzymywać równowagę, która jest niezbędna do opanowania jazdy na tradycyjnym rowerze z pedałami.
 
- Gumowe zabezpieczenia rączek, które chronią przed zsunięciem rączki dziecka.
- Ergonomiczna i lekka stalowa konstrukcja.
- Piankowe, 12-calowe opony EVA, niwelujące wstrząsy.
- Nowa wygięta rama, dzięki czemu rowerek rośnie razem z dzieckiem.
- Trzy warianty kolorystyczne - czerwony, zielony i różowy.

Bezpieczna nuka jazdy

 • Blokada skrętu - Kierownica posiada specjalne zabezpieczenie, które ogranicza kąt skrętu i zapobiega przewróceniu się dziecka podczas jazdy.
 • SecureCurve - Wszystkie krawędzie rowerka są zaokrąglone, żeby zwiększyć bezpieczeństwo i zapobiegać kontuzją dziecka.
 • Ochrona dłoni - Pewny chwyt podczas jazdy rowerkiem jest najważniejszy. Rączki naszego rowerka są antypoślizgowe i zaprojektowane tak, żeby chronić dłonie dziecka podczas upadku.


Dopracowane szczegóły

 • Technologia EVA - Droga do nauki jazdy malucha bywa kręta. Kółek naszego rowerka nie da się przebić. Nie martw się o opony i ciesz się frajdą Twojego malucha.
 • Wytrzymała konstrukcja - Rama rowerka wykonana z wysokiej jakości stopów metali, nie odkształca się podczas długotrwałego użytkowania i jest bardzo lekka.
 • Ergonomiczne siodełko - Zostało zaprojektowane tak, aby zminimalizować ryzyko występowania otarć. Gwarantuje komfort dziecka.


Mądry prezent dla dziecka

 • Nauka balansu - Dziecko może samodzielnie trenować utrzymanie równowagi, koordynację ruchową oraz kierowanie i hamowanie.
 • Technologia GrowUp - Regulowana wysokość siodełka i kierownicy, daje możliwość dostosowania rowerka do wzrostu dziecka.
 • Już od 2 roku życia - Lionelo Fin jest przeznaczony dla najmłodszych użytkowników i posiada certyfikaty oraz atesty bezpieczeństwa.


Certyfikat STC
Stowarzyszenie na rzecz Kontroli Technicznej jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Główna siedziba firma mieści się w USA. STC prowadzi sieć laboratoriów na całym świecie. Specjalizwuje się sczególnie w testowaniu produktów dziecięcych poddając je wnikliwym analizą pod względem wymogów jakościowych oraz bezpieczeństwa.


od 2 lat

Szczegóły

Tytuł: Rowerek biegowy Fin Plus green (52348)
Producent: Lionelo
Kod paskowy: 5902581652348
Format:

- Wymiary rowerka: 90 x 42 x 56 cm
- Ś

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: