BARBIE Na biwaku (FDB43/FDB45)

Mattel

  • Format: 20,5 x 32,5 x 6 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
104,80 PLN
Nasza cena
86,78 PLN
Oszczędzasz 18%



Każda pora jest idealna, by wyruszyć w plener razem z lalką Barbie - w zestawie z podświetlanym ogniskiem z realistycznymi światełkami i efektami dźwiękowymi.
Ale frajda! Wystarczy wcisnąć przycisk znajdujący się przy ognisku (ukryty jako jeden z kamieni), aby dodać przygodzie radosnych iskierek. Posadź Barbie na kempingowym stołeczku podczas pichcenia posiłku i opowiadania niesamowitych historii w blasku ogniska. Hot-dog i słodka pianka na patyku, który pasuje do dłoni Barbie to klasyczne kempingowe przekąski, na widok których aż cieknie ślinka. Barbie jest gotowa na wyprawę w teren. Lalka ubrana jest w koszulę w kratkę, spodenki i buty. Miłośniczki kempingowania z radością odegrają niezliczone historie w przytulnym blasku ogniska. Zbierz wszystkie lalki Barbie i akcesoria do nich, aby przeżyć jeszcze więcej kempingowej zabawy!
W zestawie lalka Barbie w ubrankach i z dodatkami, podświetlane ognisko z realistycznymi efektami dźwiękowymi, stołek kempingowy, hot-dog na szpikulcu i słodka pianka na patyku.
Lalki nie stoją samodzielnie.
Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
Wiek: 3+


Szczegóły

Tytuł: BARBIE Na biwaku (FDB43/FDB45)
Producent: Mattel
Seria: Barbie: Świat Zabawy
ISBN: 887961463743
Format: 20,5 x 32,5 x 6 cm

Recenzje