Barbie Karoca Krainy Słodkości (DYX31)

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
221,40 PLN
Nasza cena
135,50 PLN
Oszczędzasz 39%Urocza kareta z jednorożcem Barbie™ Dreamtopia to gwarancja udanej przejażdżki z Barbie® Księżniczką rodem z Krainy Słodkości!
Otwórz drzwiczki i pozwól lalce wskoczyć do środka, aby razem wyruszyć na królewską wyprawę! Słodka kareta przypomina najprawdziwszą truskawkę – korona pełni funkcję listków na różowym daszku, zielona, zawijana rama dba o to, by pojazd był przewiewny, różowe drzwiczki zdobią urocze kokardki, a fioletowe koła wirują podczas jazdy. Posadź Barbie® wygodnie w foteliku i popchnij karocę lub za nią pociągnij, aby ruszyć na kolejną przygodę.
Barbie® Księżniczka może również zaprosić na przejażdżkę jedną ze swoich przyjaciółek – kareta ma dość miejsca dla dwojga, dzięki czemu wycieczka jest jeszcze weselsza. Biały jednorożec z różowym różkiem, fioletową grzywą i ogonem jest gotowy ponieść wyobraźnię prosto do świata fantastycznych przygód. Uzda i wodze łączą go z fantastyczną karetą. Barbie® Księżniczka wygląda przepięknie w różowym, zdobionym cukierkami gorsecie, zdejmowanej spódnicy z kolorowym, owocowym motywem, bucikach i różowej tiarze.
Młode marzycielki pokochają podróże pełne fantazji prosto do Krainy Słodkości Barbie™ Dreamtopia!
W zestawie lalka Barbie® w ubrankach i z dodatkami, kareta na kręcących się kółkach i jednorożec z uprzężą i wodzami. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
Wiek: 3+

Szczegóły

Tytuł: Barbie Karoca Krainy Słodkości (DYX31)
Producent: Mattel
Kod paskowy: 887961424676

Recenzje