Barbie Wakacyjny Jacht (FBD82)

Mattel

  • Format: 44,5 x 22 x 18 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
163,59 PLN
Nasza cena
132,32 PLN
Oszczędzasz 20%Czas na rejs po oceanie wspaniałej zabawy z zestawem Wakacyjny jacht z serii „Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy”, inspirowanym tropikalną przygodą Barbie® i jej sióstr.
Jacht, na którym goszczą również trzy słodkie szczeniaczki, jest gotowy, aby wypłynąć na otwartą wodę. Sprawdź, jakie fantastyczne funkcje i akcesoria w sobie kryje! Ten supermodny, różowo-biało-niebieski jacht naprawdę pływa i dodatkowo jest wyposażony w osobną, pływającą tratwę dla piesków! Złóż zadaszenie łódki i posadź wygodnie Barbie® oraz wszystkie jej siostry (lalki sprzedawane oddzielnie).
Jest tu dość miejsca dla aż czterech lalek! Z pewnością zachwyci je „szklane” dno, dzięki któremu mogą podziwiać świat z głębi wód. Wykorzystaj dołączoną do zestawu uprząż i przymocuj błękitną tratwę do łodzi, aby zabrać pieski na małą przygodę! Zabawę urozmaicają dodatkowe akcesoria. Kamizelka ratunkowa i maska do snorkelingu przykuwają uwagę otoczenia. Dwa kubeczki na napoje, butelka z kremem przeciwsłonecznym i aparat fotograficzny dodatkowo wzbogacają tropikalną zabawę. Wielbicielki wakacyjnych przygód pokochają odgrywanie ulubionych scenek i opowiadanie własnych historyjek zarówno nad, jak i pod poziomem morza, bo z Barbie® możesz być kim chcesz. Zbierz wszystkie lalki i akcesoria inspirowane filmem „Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy” (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności).
W zestawie pływający jacht ze „szklanym” dnem i zadaszeniem inspirowany serią „Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy”, a oprócz tego trzy szczeniaczki, pływająca tratwa z uprzężą i tematycznie dobrane akcesoria; lalki nie znajdują się w zestawie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
Wiek: 3+


Szczegóły

Tytuł: Barbie Wakacyjny Jacht (FBD82)
Producent: Mattel
Seria: Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy
ISBN: 887961428827
Format: 44,5 x 22 x 18 cm

Recenzje