Nurkowanie z delfinem, zestaw (FBD63)

Mattel

  • Format: 23 x 32,5 x 6 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
101,19 PLN
Nasza cena
59,91 PLN
Oszczędzasz 41%Przeżyj przygody inspirowane filmem „Barbie™ Delfiny z Magicznej Wyspy” razem z Barbie® i jej słodkimi przyjaciółmi! Barbie® ubrana jest w kolorowy top i szorty z nadrukiem. Już nie może się doczekać, kiedy zanurkuje w oceanie wspaniałej zabawy! Wow! Przy kontakcie z ciepłą wodą kamizelka lalki zmienia kolor z niebieskiego na różowy! Siedzący na desce surfingowej i psikający wodą szczeniaczek chętnie dołączy do zabawy! Ależ słodko wygląda z tą różową kokardką.  Załóż maskę do snorkelingu oraz płetwy do nurkowania i pozwól Barbie® odkrywać ocean w towarzystwie jej przyjaciela delfina. Naciśnij ogon delfina, aby usłyszeć realistyczne odgłosy, dzięki którym ta tropikalna przygoda stanie się jeszcze ciekawsza. Wielbicielki wakacyjnych przygód pokochają odgrywać ulubione scenki i opowiadać własne historyjki zarówno nad, jak i pod poziomem morza, bo z Barbie® możesz być kim chcesz.
Zbierz wszystkie lalki i akcesoria z serii Barbie™ Delfiny z Magicznej Wyspy (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności).
W zestawie lalka Barbie w ubrankach (ze zmieniającą kolory kamizelką) i z akcesoriami, delfin z ogonem aktywującym dźwięk, tryskający wodą szczeniaczek, płetwy i maska do nurkowania.
Lalka nie stoi samodzielnie.
Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
Wiek: 3+


Szczegóły

Tytuł: Nurkowanie z delfinem, zestaw (FBD63)
Producent: Mattel
Seria: Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy
ISBN: 887961428650
Format: 23 x 32,5 x 6 cm

Recenzje