Enchantimals Lalka + Rowerek na trzech kołach (FJH11/FCC65)

Mattel

  • Format: 28 x 21,5 x 7,5 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
70,00 PLN
Nasza cena
63,66 PLN
Oszczędzasz 10%

Daj się zabrać na baśniową przygodę do świata Enchantimals™.
Wyjedź na spotkanie fantastycznej przygody z zestawami do zabawy z akcesoriami na kółkach, 15-centymetrową lalką Enchantimals™, jej kochanym pupilem i mniejszymi elementami tematycznymi!
Zestaw zawiera wyjątkową lalkę Enchantimals™ Taylee Turtle™ z rowerkiem na trzech kołach oraz jej zaprzyjaźnione zwierzątko. A do tego mniejsze, tematycznie dobrane elementy, które wzbogacą każdą zabawę. Lalki Enchantimals™ w zestawach mają charakterystyczne, dopasowane fryzury i buzie nawiązujące do ich kochanych pupili, a także kolorowe ubranka z kwiatowym wzorkiem i buciki. Lalki są podobne do swoich zwierzątek – łączą je takie przesłodkie detale jak turkusowa skorupa żółwia. Te zabawkowe zestawy są gotowe, by ruszyć w kierunku przygody. Turkusowy rower na trzech różowo-białych kołach posiada również zdobione uchwyty kierownicy i pedały, a także tylny koszyk dla zaprzyjaźnionego żółwia. Pamiętajcie o bezpieczeństwie na drodze! Pomogą w tym kaski przypominające skorupę żółwia. Dzieci pokochają odkrywanie cudów natury i świata, w którym opiekujemy się tym, co kochamy.
Zbierz wszystkie lalki i akcesoria Enchantimals™, aby zbudować świat Enchantimals™ i opowiadać własne zaczarowane historyjki.
Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
Wiek: 4+


Szczegóły

Tytuł: Enchantimals Lalka + Rowerek na trzech kołach (FJH11/FCC65)
Producent: Mattel
Seria: Enchantimals
ISBN: 887961447606
Format: 28 x 21,5 x 7,5 cm

Recenzje