Stacie z deską do bodyboardingu (FBD68/FBD69)

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
63,47 PLN
Nasza cena
54,75 PLN
Oszczędzasz 14%Przeżyj przygody z filmu „Barbie™ Delfiny z Magicznej Wyspy” razem z siostrami Barbie® i ich przesłodkimi pieskami.

Do wyboru Skipper™ ze szczeniaczkiem i ekwipunkiem do snorkelingu i Stacie™ gotowa do bodyboardingu w towarzystwie swojego malutkiego pieska. Obie lalki posiadają akcesorium zmieniające kolor pod wpływem wody, dzięki któremu tropikalne przygody będą niezapomniane. Użyj ciepłej wody i wywołaj natychmiastową zmianę koloru! Zarówno maska do snorkelingu Skipper™, jak i delfinek na desce do bodyboardingu Stacie™ zmieniają barwę. Wow! Ciesz się tym efektem bez końca! Jeszcze więcej pomysłów na zabawę zapewniają dodatkowe akcesoria, takie jak aparat fotograficzny i płetwy do pływania dla Skipper™ lub butelka z kremem przeciwsłonecznym dla Stacie™.  Któż mógłby się oprzeć szczeniaczkom w ich słodkich pozach i z modnymi akcesoriami? Każda z sióstr ubrana jest w strój inspirowany filmem „Barbie™ Delfiny z Magicznej Wyspy”. Wielbicielki wakacyjnych przygód pokochają odgrywać ulubione scenki i opowiadać własne historyjki zarówno nad, jak i pod poziomem morza, bo z Barbie® możesz być kim chcesz. Zbierz wszystkie lalki i akcesoria z serii Barbie™ Delfiny z Magicznej Wyspy.

W zestawie lalka siostra Barbie® w ubranku, szczeniaczek, zmieniające kolor akcesorium i dodatkowe, tematycznie dobrane elementy.
Produkty sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.
Lalki nie stoją samodzielnie.
Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.


od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Stacie z deską do bodyboardingu (FBD68/FBD69)
Producent: Mattel
Kod paskowy: 887961428711

Recenzje