Little People: Muzyczna Farma Małego Odkrywcy (FKD34)

Fisher Price

  • Format: op. 61 x 40,5 x 14,5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2020-10-26)
Sugerowana cena
267,53 PLN
Nasza cena
217,25 PLN
Oszczędzasz 19%Farmer Jed ciężko pracuje, zajmując się wszystkimi zwierzętami na Muzycznej Farmie Małego Odkrywcy – przydałaby mu się pomocna dłoń.
Twoja pociecha nauczy się opieki nad zwierzętami poprzez zabawę: karmiąc kurczaczki, tuląc konika do snu i wykonując ciekawe zajęcia na farmie. Dzieci wciskają przycisk, aby otwierać drzwi i włączać zabawne piosenki oraz wypowiedzi. Maluch może również zajrzeć na strych i wrzucać do środka przedmioty, włączając jeszcze więcej dźwięków i wypowiedzi! Młodych farmerów czeka wiele innych atrakcji: „wykluwanie” kurczaczków bądź obracanie silosu z kukurydzą. Dzyń, dzyń, dzyń – maluch dzwonkiem wzywa zwierzątka na obiad i karmi kurczaki kukurydzą! Ten pełen atrakcji zestaw do zabawy Little People® to coś więcej niż farma – to prawdziwy dom dla nowych przyjaciół Twojego brzdąca.
Zabawa, która rozwija:
- zmysły: farma jest pełna elementów pobudzających zmysły malucha – od jaskrawych kolorów po piosenki, dźwięki i różne materiały, które zapraszają małe rączki do zabawy!
- ciekawość i zadziwienie: odkrywając wszystkie sposoby zabawy farmą, takie jak wciskanie czerwonego przycisku aktywującego zabawne dźwięki i otwierającego drzwi boksów, dzieci widzą, że ich działania mogą mieć pozytywne rezultaty, poznają też zasadę przyczyny i skutku!
- emocje i wyrażanie siebie: bawiąc się w karmienie i opiekę nad zwierzętami, dzieci uczą się troski o innych.
Wiek: 12 m+

Produkt gabarytowy: dostawa tylko kurierem.


Szczegóły

Tytuł: Little People: Muzyczna Farma Małego Odkrywcy (FKD34)
Producent: Fisher Price
Seria: Little People
Kod paskowy: 887961545319
Format: op. 61 x 40,5 x 14,5 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje