MONSTER HIGH Treesa Leśna Nimfa (FCV59)

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
170,80 PLN
Nasza cena
131,93 PLN
Oszczędzasz 23%Lalka Monster High™Treesa Thornwillow™ ma aż 36 cm, co sprawia, że trudno jej nie zauważyć – ta drzewna nimfa przeistacza się w zestaw do zabawy dla innych upiorków! Stwórz magiczny ogród pełny zabawy – to proste! Kora drzewa, która zakrywa nogi lalki, otwiera się, ukazując jeszcze więcej przestrzeni do zabawy. Zdejmij klipsy, które trzymają lalkę w miejscu i pozwól jej „pospacerować” w ogrodzie lub utrzymaj ją w pozycji stojącej i rozłóż gałęzie wyrastające z jej pleców, a następnie je udekoruj. Wystarczy przekręcić pokrętło na plecach lalki, aby zobaczyć, jak podnoszą się gałęzie.

Lalka Treesa Thornwillow™ posiada sześć doczepianych za pomocą haczyków ogrodowych ozdób, takich jak kwiatek, robaczek lub pajęczyna, które możesz doczepić do jej rozłożystych gałęzi. Wieszaj i przewieszaj kolorowe elementy, aby opowiedzieć swoją historyjkę lub wyeksponować lalkę. Rozwiń historyjki i wzbogać zestaw o więcej lalek z tej serii. Małe Skrzydlate Upiorki Monster High™ (sprzedawane oddzielnie) wyposażono w specjalne haczyki przy talii, dzięki którym mogą zostać z łatwością doczepione do zestawu z lalką Treesa Thornwillow™.

Drzewna nimfa stoi dumnie wyprostowana i jest ubrana w czarny gorset oraz spódniczkę z falbankami i kolorowym nadrukiem z motywem owadów. Jej zielone buty zdobią słodkie detale w kształcie liści. Wyjątkowe akcenty nimfy to jej skóra przypominająca korę drzewa, a także błyszczące, rozgałęzione uszy i kolorowe pasemka we włosach. Małe fanki serii z radością będą odkrywać wyjątkowe cechy, które czynią je i  straszyciółki z Monster High™ tak wyjątkowymi.

Zbierz wszystkie lalki Monster High™ Skrzydlate Upiorki i akcesoria dla nich, aby stworzyć swój własny niesamowity ogród pełen zabawy nie z tego świata (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności).

W zestawie lalka Treesa Thornwillow™ w ubrankach i z bucikami, zestaw do zabawy z pniem drzewa i sześć doczepianych ogrodowych ozdób. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.


od 6 lat

Szczegóły

Tytuł: MONSTER HIGH Treesa Leśna Nimfa (FCV59)
Producent: Mattel
Kod paskowy: 887961460261

Recenzje