Kojec Stella Beige (52539)

Lionelo

 • Format:

  - Wymiary po rozłożeniu: 100 x 100 x

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
217,22 PLN
Nasza cena
206,10 PLN
Oszczędzasz 6%Lionelo Stella doskonałe sprawdzi się zarówno w domu, jak i na wakacjach. Posiada szybki i bezpieczny system składania do małych rozmiarów. Kojec można spakować w dołączoną do zestawu, poręczną torbę i zabrać w podróż. Aby ułatwić dziecku samodzielne wychodzenie z kojca, z boku zastosowano otwierane na suwak okno, dzięki któremu maluch bezpiecznie wydostanie się na zewnątrz.

Cechy:
- Blokada złożenia LockGuard
- Boczne wejście
- Uchwyty EasyGetUp
- Moskitiera w zestawie
- Kolorowy, miękki materac

Przemyślana konstrukcja

 • System LockGuard - Konstrukcja zabezpiecza przed przypadkowym złożeniem. Rozwiązanie szczególnie ważne w momencie kiedy dziecko stoi, lub skacze w kojcu.
 • Miękki materac - Wysokiej jakości pianka o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości. Wysokiej jakości pianka o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości. Pokryty tkaniną odporną na przetarcia oraz zabrudzenia.
 • Torba ochronna - Zabezpiecza kojec przed zabrudzeniem. Praktyczna rączka ułatwia przenoszenie.

Więcej niż bezpieczna zabawa

 • Kolorowy materac - Wpływa pozytywnie na rozwój wyobraźni i motoryki naszej pociechy już od pierwszych dni życia. Zachęca do zabawy w kojcu.
 • Blokada kół - Kółka z hamulcami zapobiegają przypadkowemu przemieszczaniu się kojca, a solidne nóżki gwarantują stabilność.
 • Moskitiera - Kojec można wystawić na świeżym powietrzu, nie martwiąc się o ukąszenia owadów.

Praktyczne rozwiązania

 • Uchwyty EasyGetUp - Wspomagają naukę samodzielnego wstawania. Rozwijają umiejętności motoryczne dziecka. Łatwe mocowanie do górnej krawędzi kojca.
 • Funkcjonalne boki - Na obu dłuższych i jednym krótszym bokau znajdują się przewiewne siatki zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza i podgląd na pociechę.
 • Kojec - Boczne wejście zapinane na zamek, umożliwiające samodzielne wchodzenie i wychodzenie starszym dzieciom.

Oznaczenie EN (Europejska Norma) jest potwierdzeniem najwyższej jakości wykonania naszych produktów. Produkty spełniające ścisłe europejskie normy to gwarancja wykorzystania najlepszych materiałów i bezpieczeństwa użytkowania. Produkty marki Lionelo są badane w europejskich laboratoriach specjalizujących się szczególnie w testowaniu produktów dziecięcych, poddając je wnikliwym analizą pod względem wymogów jakościowych oraz bezpieczeństwa.


od 0 miesięcy

Szczegóły

Tytuł: Kojec Stella Beige (52539)
Producent: Lionelo
Kod paskowy: 5902581652539
Format:

- Wymiary po rozłożeniu: 100 x 100 x

Recenzje